В ЧАБАНАХ ОСВЯЧЕНО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ПІД БУДІВНИЦТВО ХРАМУ ТА ЗАКЛАДЕНО ПАМ’ЯТНУ КАПСУЛУ В ОСНОВУ ЗБУДОВАНОГО ФУНДАМЕНТУ

В селищі міського типу Чабани в день великого православного свята на честь Ікони Пресвятої Богородиці Скоропослушниця, при Парафії Свято-Троїцького Храму Української Православної Церкви, відбулося урочисте освячення земельної ділянки і збудованого фундаменту під будівництво нового Храму та закладено пам’ятну капсулу, згідно канонів Православної Церкви.

Освячення провів Владика Макарівський Іларій разом з настоятелем Свято-Троїцького Храму о. Мирославом та духовенством . На урочистих заходах були присутні прихожани Храму, представники громади та Чабанівської селищної ради, забудовники, благодійники та меценати.
Святкові заходи розпочалися Архієрейським Богослужінням у Свято-Троїцькому Храмі Чабанів та продовжилися Хресною ходою і освяченням місця та збудованого фундаменту під будівництво нового Храму.

Владика Макарівський Іларій, за дорученням Митрополита Київського і всієї України, Предстоятеля Української Православної Церкви Онуфрія, нагородив Голову Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва Грамотою та орденом святителя Миколая Чудотворця за заслуги перед Українською Православною Церквою та благодійність, звернувся до парафіяльної громади з промовою та подякував місцевій владі в особі селищного Голови за підтримку православ’я та добрі справи, задля розвитку населених пунктів, суттєву допомогу та сприяння у будівництві Храму в Чабанах.

В цей чудовий день в Чабанах знаково випав в цьому році перший сніг….Вітання з нагоди свого 50-річного ювілею приймав настоятель Свято-Троїцького Храму о. Мирослав.

Слід зауважити, що в Чабанах вже більше 300 років (з часів заснування населеного пункту) не має повноцінного Православного Храму. На сьогоднішній день Богослужіння проходять у облаштованому бувшому житловому приміщенні.

Завдяки наполегливості о.Мирослава, Чабанівської селищної ради та її Голови Олександра Киризлієва, ГО «Розвиток Київщини», меценатів та об’єднання заради спільної мети –побудови нового Храму в Чабанах,- розроблено сучасний архітектурний проект Храму та пройдено відповідну процедуру дозволів та погоджень на будівництво, на будівництві встановлено огорожу, підключено системи електро та водо постачання , залито монолітно-залізобетонний фундамент під Храм. Ранньою весною наступного року
роботи по будівництву Храму в Чабанах будуть продовжені.

Ще в цьому році будуть проведені роботи по зведенню огорожі на будівельному майданчику будівництва Храму Української Православної Церкви Київського Патріархату в Новосілках, буде збудовано котлован під фундамент майбутнього Храму. Наразі виконано архітектурний проект новітнього Храму, отримано дозвіл на початок будівництва, проведено систему електропостачання та заключено відповідний договір з РЕСом. Ранньою весною наступного року заплановані роботи по будівництву Храму в Новосілках будуть продовжені.

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика