У Недільній школі для дітей, що працює при Свято-Троїцькому Храмі УПЦ в Чабанах, відбулися святкові заходи з нагоди великого православного свята РІЗДВА ХРИСТОВОГО.

Після святкової Літургії, яку відслужив настоятель Храму та Духовний Наставник о.Мирослав, діточки Недільної школи для всіх присутніх прихожан виконували святкові різдвяні колядки.
Від імені Голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва, привітав всіх присутніх з РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ та вручив учасникам Недільної школи та всім присутнім дітям солодкі різдвяні подарунки, заступник Голови Юрій Бондар.
Дуже приємно, що при Храмі діє Недільна Школа, в якій займаються духовним вихованням дітей, вивчають Боже Слово, виховують діток удусі любові, шани та поваги до Батьків, прививають любов до рідного краю, навчають різного виду мистецтвам.
В Чабанах будується новий Храм, тому з часом заняття у Недільнійшколі будуть проходити у новому приміщенні при новозбудованому Храмові.
Бажаємо парафіяльній громаді Свято-Троїцького Храму в Чабанах таНедільній школі духовного зростання та Божих Благословінь!

ХРИСТОС НАРОДИВСЯ! СЛАВТЕ ЙОГО!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика