Зі святом Різдва Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна!
Всіх Іванів-з Днем Ангела!

 

Різдво чесного славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна – це одне з великих православних свят, яке відзначають 7 липня. У цей день віруючі згадують, як в родині іудейського священика Захарії і його дружини Єлизавети народився майбутній пророк, який передбачить пришестя Месії – Іісуса Христа, а потім хрестить його в водах річки Йордан.

Іоанн Хреститель – найбільш шанований християнський святий після Богородиці. Іісус Христос говорив про нього: «Істинно кажу вам: з народжених жінками не було більшого за Іоанна Хрестителя» (Мф. 11:11).

Іоанн Предтеча жив приблизно з 6-2 року до н. е. до 30 року н. е. Майбутній великий пророк народився в сім’ї праведних Захарії і Єлизавети. По материнській лінії Іоанн був родичем Іісуса Христа і народився на шість місяців раніше Нього.
Іоанн був останнім пророком серед безлічі праведників, які передбачали пришестя Месії, який звільнить народ Ізраїлю. Іоанна називають Предтечею і Хрестителем. Предтечею – тому що він прийшов перед Христом і проповідував народу Його пришестя, Хрестителем – тому що він хрестив Спасителя в річці Йордані.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика