ПОЗДОРОВЛЯЄМО ПАРАФІЮ ХРАМУ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ УПЦ КП с. НОВОСІЛОК ТА НАСТОЯТЕЛЯ о. ОЛЕКСАНДРА З ХРАМОВИМ СВЯТОМ!!!

Щороку 21 вересня православні християни світу святкують велике свято,- Різдва Пресвятої Богородиці (Другої Пречистої). Кажуть, що саме в цей день настає осінь.

За Церковними Переданнями Марія народилася у невеличкому галілейському місті в сім’ї праведних Іоакима та Анни. Подружжя до похилих років було бездітним і це викликало суспільний осуд. Священик в Храмі не захотів прийняти дарів у бездітного Іоакима, бо діти вважалися благословенням Божим, сказавши: «Ти не дав потомства народу Ізраїлю». Засмучений Іоаким подався у пустелю молитися, Анна залишилася вдома і теж молилася.
У цей час їм обом з’явився ангел і сповістив, що Господь почув їхні молитви. "Ти зачнеш і народиш Дочку, благословенну, вище всіх. Через Неї отримають благословення Боже всі земні народи. Через Неї буде дано всім людям Порятунок. Ім'я їй буде Марія", – так сказав ангел Анні.
Дізнавшись радісну новину, подружжя зустрілося біля Золотих воріт Єрусалиму. Через дев’ять місяців Анна народила доньку Марію. Згодом подружжя віддало доньку в Єрусалимський храм, де вона служила до повноліття.
Сьогодні Богородиця символізує єднання Бога з людським родом. А християни просять в Діви Марії захисту та благословення.
Нехай велич і чистота цього свята подарують нам радість і щастя, а віра стане ще тільки більш сильною, щирою та міцною! Бажаю, щоб в житті кожного з нас завжди було місце для великих і маленьких чудес! 
Бажаю Господніх Благословінь та Покровительства Божої Матері!

З повагою, Голова Чабанівської селищної ради, Олександр Киризлієв.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика