Вітаємо з Днем Ангела всіх жінок та дівчат ,які носять ім"я Віри, Надії, Любові та Софії!

Це одне з головних церковних свят, яке щорічно відзначається 30 вересня, за Юліанським календарем.
Історія свята розповідає про жінку Софію і трьох її дочок: Віру, Надію, Любов. Вони жили у 2 столітті в Римі, де в той час практично всі були язичниками. Віра, Надія, Любов та їх мати Софія були дуже вірними християнками, адже мати виховувала дочок за всіма потрібними християнськими звичаями.
В 137 році в Римі почалося дуже жорстоке переслідування християн. І матір з доньками ув'язнили. Через деякий час їх відправили на суд, де їх долю мав вирішити король Адріан. Він особисто спробував переконати Віру, Надію, Любов і матір Софію відректися від віри. Але йому не вдалося. Це не на жарт розлютило імператора, і тоді він вирішив використовувати інші методи.
Віру, Надію, Любов і матір Софію почали катувати, щоб ті зреклися своєї віри. Але і це не дало ніякого результату. Дівчат замучили до смерті на очах матері і вбили. Софія не відходила від могил цілих три дні і померла сама, не змігши пережити гірку втрату улюблених дочок. 
Свята Софія та її дочки Віра, Надія та Любов, зазнавши за Христа великих душевних мук, зараховані Церквою до лику святих. Вони показали, що для людей, які є у благодаті Святого Духа, недолік тілесних сил аніскільки не є перешкодою до прояву сил духу, мужності та незламної віри!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика