Наступає свято світлого Різдва Христового. Це свято – традиційне, величне та багатообіцяюче. Це символ злагоди та любові до ближнього, воно спонукає до взаєморозуміння та єдності заради благополуччя України і нашого чудового краю.

Небо і земля сьогодні торжествують –Христос Рождається!
Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення найбільш заповітних мрій та помислів. Нехай цьогорічне Різдво Христове стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий 2019 рік!
Нехай осяйна Різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічає ці свята в дружньому сімейному колі, і тих, хто знаходиться далеко від рідної домівки, захищаючи кордони своєї Держави, – чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей. Нехай в кожній родині панує мир і спокій. Бажаю, щоб у Вашому домі було всього досить, щоб Ви ні в чому не потребували. Нехай Божа Благодать та Ангел-охоронець Вас ніколи не покидають, а удача, везіння, творче натхнення завжди будуть поруч. Будьмо оптимістами та будівничими добрих справ на користь України та розвитку наших громад.
Бажаю, щоб ці чудові зимові свята були щедрими і радісними! 
Щиро вітаю усіх нас із цим великим християнським святом, бажаю щастя, достатку, сімейного затишку та благополуччя, миру та злагоди! Нехай Різдвяна Зірка у цю воістину святу ніч, засяє для кожного з нас!
Веселих і щасливих свят!
ХРИСТОС РОЖДАЄТЬСЯ! СЛАВІТЕ ЙОГО!
З повагою, голова Чабанівської селищної ради,
ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика