Трохи з історії та звичаїв...
Святий образ ікони Божої Матері був дивним чином знайдений в 1579 р в місті Казані. Незадовго до цього в місто увійшли війська Івана Грозного, звільнивши його від влади татаро-монгольських ханів.

Однак ситуація залишалася досить складною - постійні посухи і неврожаї замучили людей, а пожежі, які траплялися через палючу літню спеку знищили багато будинків. Серед них було і житло стрілецької дочки Матрони. Намагаючись налагодити свій побут на новому місці, сім'я час від часу поверталася на згарище, розшукуючи збережені речі. І одного разу дівчинка побачила дивний сон: перед нею постала сама Богородиця, звелівши прийти туди, де стояла їхня хата, та витягти з землі Її образ... 
Здивована дівчинка розповіла про це дорослим, але до неї ніхто не прислухався. Одак, бачення повторювалася знову і знову... Їй повірив тільки священик Гермоген. Саме він, в супроводі батьків дівчинки відправився на вказане нею місце. Спочатку пошуки були безрезультатними - скільки б не копали перемішану з попелом землю, знайти нічого не вдавалося. І лише коли за лопату взялась сама Матрона, святиня постала перед людьми. 
Чудодійний Образ Богородиці уособлює шлях до порятунку, позбавлення від гріха та смерті, дароване людству викупною Господньою жертвою. Діва Марія нагадує віруючим про те, що Вона є берегинею і заступницею всіх християн, несе до Спасителя молитви вірян й оберігає людей від усякого зла. Традиційно цією святинею благословляють новонароджених і молодят. 
Щира молитва перед цим образом дозволить зберегти в будинку мир, розуміння, єдність та гармонію, стане запорукою заможного, щасливого і довгого життя, попередить конфлікти, сварки й марні витрати. Схиляючись перед ликом Казанської Богородиці, люди просять про допомогу в скрутних ситуаціях, вирішенні складних проблем, даруванні сил та натхнення. Благодать, яка виходить від цього образу сприяє подоланню будь-яких перешкод, печалей і скорбот, направляє на істинний шлях й зміцнює у вірі. Крім того, ще з часів здобуття реліквії вона особливо допомагає тим людям, хто страждає від очних хвороб і навіть від сліпоти, причому не тільки фізичної, але і духовної, а також маленьким дітям. 
Молитви перед образом ікони Божої Матері допомогають у багатьох життєвих справах. Найчастіше до неї моляться при смутку, печалі та у години лиха, коли вже немає сил боротися. Образ Богородиці і молитви допомагають знайти правильне рішення складних питань в житті.
Нехай Пресвята Богородиця благословить та захистить кожну українську родину, принесе в наші домівки мир та благополуччя, духовне піднесення, укріпить віру! 
ЗІ СВЯТОМ!
З повагою голова Чабанівської селищної ради 
Почесний голова ГО "Розвиток Київщини" ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика