Дорогі українці! В цей чудовий весняний день щиро поздоровляю вас з одним із найвеличніших християнських свят-ВОСКРЕСІННЯМ ХРИСТОВИМ –ВЕЛИКОДНЕМ!
Ісус Христос, за біблійними свідченнями, воскрес рано-вранці . Його Воскресіння супроводжувалося великим землетрусом, – Ангел небесний відвалив камінь від дверей гробу Господнього. На світанку жінки-мироносиці Марія Магдалина, Діва Марія, мати Якова та Соломія прийшли до гробу з пахучими оліями, аби за звичаєм намастити ними тіло Ісуса, але побачили відвалений камінь і порожню труну. Тоді схвильованим жінкам з'явився янгол і сповістив про Воскресіння Господнє!
Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними духовними цінностями християнського вчення, дає нам добру нагоду наповнити свої душі любов’ю , добротою, милосердям та думкою про ближнього, зміцнює кожного з нас духовно та робить нас сильнішими!
З настанням Пасхальних днів пробуджується не тільки земля та природа, а й усі людські надії й сподівання на добру долю.
Пасха є символом перемоги над смертю, переходу Ісуса Христа від життя до смерті та від смерті до життя!
Цьогорічні святкування Пасхи ми проводимо в непростих умовах, але це дає нам привід розуміти та вірити , що Добро завжди перемагає зло, а ті непрості випробування, які зараз переживає увесь світ, ми повинні достойно пережити та вийти переможцями.
Нехай Господь Бог збереже кожну українську родину та пошле свої святі Благословіння, дарує Ангела-Охоронця!
Бажаю всім нам миру, добра, радості, душевного спокою та сімейного благополуччя!
Будьмо уважні до людей які потребують нашої допомоги, уваги та підтримки!
Направимо наші молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження Української Нації і ствердження Української Держави!

З повагою, Голова Чабанівської селищної ради
Почесний Голова ГО «Розвиток Київщини» ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика