ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ!
ВІТАЄМО ПАРАФІАЛЬНУ ГРОМАДУ ХРАМУ РІЗДВА ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ З ХРАМОВИМ СВЯТОМ!
Від імені Чабанівської селищної ради, депутатського корпусу, виконавчого комітету, ГО"Розвиток Київщини " та себе особисто вітаю всіх жителів Новосілок з 94-ю річницею з дня заснування населеного пункту!

Пам’ятаючи свою історію, ми повинні поважати і берегти надбане старшими поколіннями, пишатися тим, що живемо у великій, дружній, талановитій і працьовитій родині, бути впевненими, що завдяки наполегливій праці, сумлінню та людській мудрості, наш рідний край стане квітучим, соціально і економічно стабільним, а всі його жителі щасливими і заможними. Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим поколінням нащадків розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу!
Висловлюю слова глибокої вдячності усім, хто вніс особистий вклад у розвиток Новосілок! Дякую всім, хто не тільки на словах, а й конкретними справами розбудовує та прикрашає Новосілки!
Приємно зазначити, що за останні роки Новосілки стрімко розвиваються… Багато чого нам вже вдалося досягнути, але це тільки початок, ще більше завдань, задля покращення якості життя людей, ми маємо виконати!
Бажаю кожній українській родині добра та щастя, миру та злагоди, родинного затишку та сімейного благополуччя!

З повагою голова Чабанівської селищної ради
Почесний голова ГО «Розвиток Київщини»
ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика