Було б неправдою говорити, що проблема сміття нова. Ще три роки тому сміттєві баки смт. Чабани до обіду могли залишатися переповненими.

На обурення мешканців місцева влада відповідала, що насе 

лений пункт обслуговує приватна компанія. Ті, в свою чергу, вказували на договір, в якому не було прописано чіткого графіку вивозу сміття. Також люди скаржилися на часті поломки машини. Тоді опікуватися цим питанням вирішив, на той час 

директор виробничого управління житлово-комунального господарства смт Чабани, Олександр Киризлієв. Керівництво Києво-Святошинського району пішло на зустріч директору ВУЖКГ у вирішенні надважли- вої для громади проблеми та виділило 750 тисяч гривень на придбання нової машини. Тож сміттєвоз для Чабанів придбали у короткий термін.

Наразі він працює щодня, окрім неділі. За один виїзд машина обслуговує до 35-ти сміттєвих баків. Позитивним є й те, що утримання власної машини суттєво економить місцевий бюджет і, робить Чабани чистим і комфортним місцем для життя. Сьогоднішні виплати складно порівняти з тими, котрі потребувала попередня компанія, адже тепер немає посередників! Таким чином, значно скоротилися витрати підприємства, що дало змогу не підвищувати тариф для населення. Відзначимо, що Чабани ввійшли в число небагатьох населених пунктів Києво-Святошинського району, які мають власну сміт- тєзбірну машину.

Машина вміщає до 35-ти сміттєвих баків

Матеріал підготувала Дарина Концидайло.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика