Новосілки 

Сортуємо сміття по-європейські 

8 точок для відсортованого сміття запрацювали у Новосілках. Впровадити таку ініціативу запропонував голова селищної ради Олександр Киризлієв. До спеціально встановлених контейнерів можна викидати папір, картон, плівку, пластик, скло, радіотехніку та метал. Для всього іншого залишаються сміттєві баки загального призначення. 

Вивезення відсортованих відходів для місцевого бюджету не вартує жодної копійки. Всі витрати на себе взяла фірма, яка й займається переробкою сміття. Річний договір із нею укладено комунальним підприємством «Новосілківська керуюча компанія». На всіх будинках населеного пункту розміщені оголошення с адресами, де встановлені спеціальні контейнери.

Сортування відходів сприятиме покращенню екологічного стану Новосілок, зменшить навантаження на сміттєзвалища приблизно на 30%, а також на 15% скоротить рівень потрапляння фільтрату у ґрунтові води. 

Завершено переобладнання свердловини

Поблизу школи комунальники завершили роботи по заміні глибинного насосу артезіанської свердловини. Старий агрегат постійно забруднювався, тому його доволі часто доводилося чистити. Також він мав меншу потужність. Новий насос у свердловині здатний подавати до водогону 15 кубометрів води на годину. Цього цілком достатньо щоби безперебійно, як і на інших свердловинах, забезпечувати подачу води до населеного пункту. 

Завершується ремонт ще однієї тепломережі

На ділянці тепломережі Садова 18, ДНЗ «Дзвіночок», Озерна 9 та 8 добігають кінця ремонтні роботи. Зношеним, заржавілим трубам було більше 30 років. Їх вже вирізали. Замість них встановили нові теплоізольовані. Наступний опалювальний сезон для вищезгаданих будівель має минути без аварій. Також зменшаться втрати теплоенергії, що є не менш важливим. Наразі триває благоустрій навколишньої території.

Нагадаю, у травні цього року завершився капітальний ремонт тепломережі від будинку Садова 3 до Садової 17. Також у підвалах на Садовій 3 та Озерній 4 замінили всі вентилі та завершили теплоізоляцію труб внутрішньобудинкових комунікацій. 

Нові поштові скрині з’явилися у Чабанах та Новосілках 

Понад тисячу антивандальних поштових скринь комунальники встановили у двох населених пунктах. Проект фінансувала Чабанівська селищна рада. У Новосілках сучасними металевими скринями облаштували будинки на Садовій 1,2,3,4,6,7 та 8. У деяких багатоповерхівках роботи ще тривають. 

У всіх будинках Чабанів старі поштові скрині замінили на антивандальні. Де було необхідно у під’їздах співробітники комунального підприємства поштукатурили та пофарбували стіни. 

Окрім мешканців, які вже отримали ключі, доступ до пошти матимуть лише працівники відповідної служби. Також спеціальна конструкція скринь дозволить людям забути про розповсюджувачів несанкціонованої реклами.           

Чабани 

Замість викрадених каналізаційних люків встановили нові 

У пішохідних зонах населеного пункту встановили 12 пластикових каналізаційних люків. Протягом певного періоду вандали викрадали металеві кришки поблизу Інституту землеробства, парку біля озера та в інших місцях. Як тимчасовий захід відкриту каналізацію огороджували бетонними плитами. З пластиковими люками небезпека для мешканців отримати травму повністю усунена. Також кришки з такого матеріалу не є об’єктом уваги зловмисників. 

У разі, якщо ви знову побачите, що якийсь із люків викрали, закликаємо Вас одразу телефонувати на номер диспетчерської служби КП «Чабанівська керуюча компанія» або до поліції.   

Економимо на світлі

460 світильників з енергозберігаючими лампами встановили у будинках на Юності 1, Машинобудівників 2а, 6в та 6б. Відтепер проблема освітлення сходових клітин та інших місць загального користування у цих багатоповерхівках повністю вирішена. Перегорілі лампочки також відійшли у минуле, адже строк використання світлодіодних складає щонайменше 60 тисяч годин. Відчутна й суттєва економія, бо такі лампи витрачають на 90% менше енергії порівняно зі звичайними. 

Реконструйована станція водопостачання

Повністю завершено ремонт станції другого підйому, яка на території водного господарства. Майже півстолітні труби комунальники замінили на пластикові. Також стінки двох резервуарів почистили від різноманітних відкладень та провели хлорування води. Все це в комплексі дало можливість суттєво покращити якість води.      

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика