Продовжуємо інформувати наших виборців про роботу, яка ведеться...

2 серпня 2016 року голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв провів другу робочу зустріч з представниками компанії "Терраінжиніринг", інженером -проектувальником Сергієм Ганюком, стосовно деталізації проектних рішень по ремонту центральних доріг, а саме вулиці Машинобудівників в Чабанах та вулиці Васильківської в Новосілках. В робочій зустрічі також прийняли участь заступник голови з питань ЖКГ Дмитро Шафорост, заступник голови з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар, депутати Леонід Климчук та Андрій Піщай, помічник голови Олег Наумчук, начальник комунального підприємства Василь Губенко.

 

При виїзді на окремі участки доріг погоджувались питання облаштування зупинок та під'їздів до них, тротуарів, пішохідних переходів, встановлення автомобільних знаків про заборону транзиту та стоянок великогабаритного транспорту , водовідведення дощових стоків з доріг та інші.

В процесі ще першої робочої зустрічі вияснилося, що участок дороги по вулиці Васильківській,57 в Новосілках до вулиці академіка Заболотного в Києві (протяжністю примірно 1 км) є у підпорядкуванні міста Києва та обслуговується Комунальною Корпорацією КИЇВАВТОДОРУ КМДА.

Тому головою ЧСР було прийнято рішення негайно долучитися до співпраці з Киівавтодором стосовно одночасного ремонту і цієї ділянки дороги за кошт бюджету Києва. Разом з Головою селищної ради даним питанням вже займається депутат першого округу Олександр Богачов. Було написано офіційне звернення на ім"я голови Державного Агенства автомобільних доріг Євгенія Бараха, який в свою чергу , доручив генеральному директору Київавтодору Олександру Густєлєву сприяти у позитивному вирішенні данного питання.

Чекаємо оновлених центральних доріг в наших населених пунктах восени цього року!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика