Чабани

Ремонтуємо дитячі та спортивні майданчики

Продовжується капітальний ремонт дитячого майданчика у житловому масиві Юність. Співробітники комунальної служби встановили нову сітку огорожі та пофарбували її. Також замінили деякі елементи конструкцій майданчика, в тому числі прогнилі бруси. Демонтували старі гойдалки, встановлять нові, також з’являться тренажери.

Тривають роботи по реконструкції футбольного поля. За останні декілька років синтетичне покриття почало шматками відриватись, що спричинило ризик травмуватися. Наразі окремі частини поля підклеюють, інші – перестилають заново.

У сквері біля Одеського шосе замінили пісочницю. Загалом, по всьому населеному пункту регулярно завозять пісок для дитячих майданчиків.

Усунені несправності на першій та другій каналізаційних насосних станціях

На каналізаційній насосній станції No2 відремонтували один із двох насосів, який напередодні вийшов із ладу. Аварію ліквідували за добу. КНС-2 забезпечує водою ННЦ «Інститут землеробства НААН», Покровську 1, 3, 3а, 7, 7а, 9, 9а, Машинобудівників 6а, 8.

У той же час вичерпав свій ресурс зворотній клапан насосу на центральній для населеного пункту КНС-1. Комунальники оперативно провели ремонтні роботи, адже ця станція подає воду на всі Чабани окрім вищезазначених адрес. На кожній з КНС працює по два насоси. Якщо один із них виходить із ладу, то вмикається інший, саме такий спосіб експлуатації без резерву є безаварійним.

На території зупинки Чабани-1 проведено благоустрій

Від ННЦ «Інститут землеробства НААН» до «Київспецбуд» повністю прибрано навколишню територію: комунальники повирізали хащі, засіяли газон, вивезли сміття та екскаватором спланували ландшафт ділянки поблизу зупинки Чабани-1.

Біля будинку по вул. Машинобудівників, 2 додатково завезли землю для відмостки

Поруч із бордюрами відмостки будинку провели обсипку землею. Також навколо посіяли газон з травою. Нагадаємо,декількамісяців тому на Машинобудівників, 2 зробили повністю нову відмостку фундаменту та відремонтували сходи біля під’їздів. Кошти на реалізацію проекту, а саме біля 200 тисяч гривень, залучила гро-мадська організація «Розвиток Київщини», як благодійні.

Сміттєзбірник по вул. Машинобудівників 6Б. Проблема, якої раніше не було

Коли почали заселятися жителі в 2012-2013 роках в багатоповерхівку на Машинобудівників, 4Б, то носилисміття на сміттєзбірну площадку на Машинобудівників, 6Б, оскільки вона знаходиться на відстані в 10метрів від будинку (яку обслуговує комунальне підприємство). Сама ж сміттєзбірна площадка ОСББ «Чаба-нець» знаходиться біля ТП неподалік магазину «Фора», а це більше 150 метрів, що викликає певні незручності

Тодішньому правлінню ОСББ «Чабанець», комунальним підприємством було запропоновано заключити договір по вивезенню сміття, бо люди почали робити ремонти та проживати, відповідно збільшилися в рази негабаритні відходи. Здійснити розподіл між мешканцями будинків 6Б, 6В та 4Б, хто скільки виніс не було реальним також на комунальне підприємство лягли додаткові витрати з вивезення негабаритів. Між правлінням ОСББ «Чабанець» та КП було досягнуто такої згоди: що накопичене сміття на сміттєзбірнику буде пропорційно розподілятися кількості квартир у трьох будинках. Дійшовши такої згоди у 2013 році був укладений договір. Ця схема діяла за часів керівництва ОСББ «Чабанець» Миколою Негоденка, Сергія Чуніхіна, Ігоря Пальонко та діє і з ОСББ «Комунальник» зчасу його утворення. З того моменту і по квітень 2015-го такий стан речей задовольняв обидві сторони, не враховуючи те, що змінювалося правління ОСББ і керівники КП.

У квітні 2015 року, коли відбулася чергова зміна правління та керівництва ОСББ «Чабанець», почалися відмови в усній та письмовій формі від сплати рахунків за вивіз побутового сміття КП, мотивуючи це тим, що вони є необгрунтованими. На жаль від такої позиції керівництва ОСББ «Чабанець» страждають в першу чергу самі співвласники багатоквартирних будинків. Непрофесійний підхід Катерини Ульченко, яка уникає зустрічей зі співвласниками та не бажає вирішувати дану проблему, хоча це входить в її обов’язки, як голови правління, є дивним. Дану проблему потрібно вирішувати.

Завершується ремонт внутрішньобудинкових мереж на Машинобудівників 5

До кінця серпня завершиться ремонт зношених внутрішньо-будинкових комунікацій на вул. Машинобудівників, 5. Комунальники проводять повний комплекс робіт: усувають несправності у каналізаційній мережі будинку, міняють всі труби. Тривалим виявився процес оновлення центральних розподільчих труб, аджемешканцям багатоповерхівки не завжди зручно приймати у квартирах ремонтну бригаду. Наразі встановлено 14 нових розподільчих труб, із 18 необхідних.

Новосілки

Завершився ремонт ще однієї ділянки тепломережі

Протягом останнього місяця тривав ремонт тепломережі на ділянці Садова, 18, ДНЗ «Дзвіночок», Озерна, 9 та 8. Зношеним, заржавілим трубам було більше 30 років. Замість них проклали 240 метрів нових теплоізольованих. У комунальному підприємстві запевняють – це дасть змогу уникнути аварій під час опалювального періоду та зменшить втрати теплоенергії. Розриті місця вже засипали землею, після чого заасфальтують.

Нагадаємо, у травні цього року завершився капітальний ремонт тепломережі від будинку Садова, 3 до Садової, 17. Також у підвалах на Садовій, 3 та Озерній, 4 замінили всі вентиліта завершили теплоізоляцію труб внутрішньобудинкових комунікацій.

Облаштовують новий корпус дитячого садочку «Яблучко»

Приміщення, де раніше за договором оренди термін якого сплив, розташовувався дитячий будинок, облаштують під корпус ДНЗ «Яблучко». У рамкахреконструкції будівлі комунальники замінили 58 радіаторів опалення. Труби у секціях постійно проривали та у них була погана тепловіддача. Також встановлено три водонагрівачі.Вони забезпечуватимуть гарячою водою дві дитячі групи та кухонний блок. Своїми силами співробітники дошкільної установи роблять косметичний ремонт: фарбують стіни та прибирають.

Новий корпус прийматиме діточок вже з вересня. Таким чином, проблема перенавантаження на ДНЗ «Яблучко» частково вирішиться. Також на території встановлюють новий дитячий павільон.

У котельні переводять котли на водогрійний режим роботи

Два котла ДКВр-4-13 переводять із парового в водогрійний режим роботи. Такі зміни обумовлені необхідністю зекономити газ та спростити систему керування агрегатами. При діючому режимі роботи теплоносій гріється паром у бойлері – зараз його демонтують через часті поломки. Коли котли переналаштують теплоносій під’єднають напряму.

Нагадаємо, котельню у Новосілках модернізуватимуть. Зараз завершують розробку проектної документації. Вона передбачатиме можливість встановлення чотирьох сучасних котлів, заміни всього застарілого обладнання та вікон у приміщенні. Минулого опалювального сезону працювало два котли виробництва 60-х років минулого століття. Їхнє використання у паровому режимі не відповідає сучасним стандартам енергозбереження. Також проводиться ремонт самої споруди котельні.

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика