Наприкінці лютого цього року рішенням Чабанівської селищної ради створено комунальне підприємство з надання похоронноритуальних послуг. Керівнику Вадиму Мостовому разом із командою за короткий час вдалося покращити стан кладовищ.
У Чабанах розташовано два цвинтарі, у Новосілках також два. Слідкувати за порядком окремо на кожному призначили відповідальну особу. Тепер на кладовищах щоденно прибирають навколишню територію: косять траву, вивозять сміття, білять дерева та вирубують самосів.
З зовнішньої сторони нового чабанського цвинтаря з’явився паркан довжиною майже 160 метрів. Для зручності тих, хто прийшов доглядати за могилами та набрати свіжої води облаштували місце біля криниці, яку почистили.
Навколо кладовища теж все прибрали та завезли землю для формування території за периметром об’єкту. На старому цвинтарі у Новосілках реставровані вхідні ворота та перенесено колонку з водопостачання у більш зручне для користування місце, поруч облаштували столик. Ще співробітники комунальної служби відділили територію сміттєвих баків огорожею. Також на центральному вході нового кладовища встановили браму. У найближчих планах зробити систему для стоку дощової води, критий загін для сміттєвих баків та звести огорожу там, де її досі немає. Аби унеможливити завезення побутових і будівельних відходів недобросовісними громадянами на територію кладовища встановлять шлагбауми. Також у комунальному підприємстві надаватимуть додаткові послуги щодо догляду за могилами. Комунальною службою проводяться роботи щодо встановлення пам’ятнику біля могили навідомого солдата, а також облаштування території. Контактна особа: керуюча справами Катерина Ушакова, 093-903-12-11, 067-873-24-11. Матеріал підготувала Катерина Ушакова

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика