Завершився ремонт відмостки біля будинку Машинобудівників, 4 тротуарною бруківкою виклали відмостку біля будинку, відновили вхідні сходи та поручні, біля кожного під’їзду встановили урни для сміття.

 

У будинку по вулиці Машинобудівників, 6Б відремонтовано під’їзд після пожежі. По вулиці Машинобудівників, 5 проведено електромонтажні роботи по заміні силових кабелів живлення та завершився поточний ремонт внутрішніх водопровідних та каналізаційних мереж.

 

Водопровід від будинку по вулиці Машинобудівників, 6В до вулиці Покровської був побудований у 1991 році для водопостачання мешканців по вулиці Юності, 1. Тоді ж провели кільцювання водогону для надійного постачання будинків на Машинобудівників, 6В, 6Б та дитячого садочку. За цей період водопровід вийшов із ладу, тому комунальники відремонтували водогін від Машинобудівників, 6в до вулиці Покровська.

 

Встановлено пристрої примусового зниження швидкості на Покровській, де поворот на вулицю Юності, зроблено дорожню розмітку, встановлено попереджуючі дорожні знаки,встановлено металевий пішохідний паркан. Також додатково буде встановлено тротуарну огорожу на даній ділянці, щоб убезпечити людей від переходу дороги у не дозволених місцях. Попереджувальні відповідні автомобільні знаки встановлені заздалегідь, розмітки на пішохідних переходах теж зроблені. Провели прибирання та упорядкування території у парку між інститутом замлиробства та вулицею Машинобудівників.

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика