Опалювальний сезон у Новосілках почався ще 12 жовтня після розпорядження селищного голови. Тоді температура повітря вночі вже наближалася до нульової позначки. Жителі Чабанів були вимушені мерзнути, адже котельня, яка розташована на території населеного пункту не належить місцевій громаді.

 

Опалювальний сезон в Чабанах в черговий раз затягувався з вини Київської обласної ради. Опалення обіцяли включити лише з 18 жовтня, в той час, як температура доходила до мінуса, в домівках було нестерпно холодно, починали масово хворіти діти та дорослі!

 

Станом на 18.10.16. опалення відсутнє, навіть, у ДНЗ «Дзвіночок» та медичних закладах, не комфортно без тепла в домівках почувають себе і місцеві жителі. Серед них діти, люди похилого віку. По факту тепло в будинках у Чабанах стало лише 20.10.16. В той же час опалювальний сезон в Новосілках було розпочато ще 12 жовтня, згідно розпорядження голови Чабанівської селищної ради.

 

Чому така різниця? Справа в тому, що котельня в Новосілках є у власності місцевої громади Чабанівської селищної ради та на балансі «Новосілківської керуючої компанії». Влітку буде проведено модернізацію та реконструкцію котельні, зробле но ремонт приміщень, уже розроблена проектна документація, яка знаходиться на експертизі, будуть закладені у бюджет на наступний рік відповідні кошти. За рахунок бюджетних коштів проведено ремонт тепломереж систем опалення житлових будинків.

 

Гірша ситуація з котельнею в Чабанах. Не дивлячись на те, що котельня розташована на території Чабанівської селищної ради, обслуговує житловий фонд та споживачів Чабанів, котельня на сьогоднішній день є у сумісній суспільній власності Київської обласної ради та Чабанівської громади, знаходиться у вкрай занедбаному стані. Хоча КП «Керуюча компанія Чабани» своєчасно підготувала всі житлові будинки до початку опалювального сезону, тепла довго не надавали бо не було «команди з області». Інтереси громади Чабанів не враховувалися.

 

Ще за часів головування Володимира Воловненка, коли котельня знаходилася на балансі дослідного господарства, директором якого на той час був нині покійний Валерій Невінчаний, котельню було дивним чином передано у власність спочатку Фастівських, а потім Боярських тепломереж.

 

Процедуру повернення котельні з метою більш ефективного її використання та надання безперебійних, вчасних та якісних послуг споживачам, було розпочато Чабанівським селищним головою Олександром Киризлієвим ще декілька років тому, коли він очолював житлово-комунальне господарство в Котельня у Чабанах має належати місцевій громаді, а не Київській обласній раді Чабанах. Роботи по поверненню у власність громаді котельні і зараз ведуться головою селищної ради та депутатським корпусом. Відчувається підтримка зі сторони голови Києво-Святошинської РДА Мирослави Смірнової. Маємо надію на порозуміння та бажання піти на зустріч у вирішенні питання по котельні зі сторони голови Київської обласної ради та обласного депутатського корпусу, в рамках програми децентралізації.

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика