Від імені Чабанівської селищної ради вітаємо начальника дільниці ремонту та експлуатації житлового фонду Новосілок КП"Новосілківська керуюча компанія" шановну Тамару Матвіївну Гусак з 60-річним ювілеєм!
За дорученням голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва привітав Тамару Матвіївну з ювілеєм, вручив ювілейну медаль "60-років" та Почесну Грамоту за багаторічне сумлінне виконання службових обов"язків заступник селищного голови з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар.

Від імені колетиву КП"Новосілківська керуюча компанія" привітав ювіляршу та вручив Подяку за сумлінну працю та професійне виконання обов"язків директор КП Василь Губенко.

Тамара Матвіївна працює вже біля 17 років в комунальних підприємствах на території Чабанівської селищної ради, з яких 5 років в Чабанах та 12 років у Новосілках.

 

За період роботи Тамара Матвіївна зарекомендувала себе як відповідальний, добросовістний, кваліфікований працівник, котрий знає і любить свою справу, користується повагою та авторитетом серед колег по роботі, є однією із тих працівників на яких завжди можна розраховувати і знати, що не підведуть.

Бажаємо всього найкращого, успіхів у роботі та нових трудових досягнень!

 

Хай за плечима 60 -
Поважна і значима дата,
А Ви все молода для нас,
Невтомна, лагідна, завзята!
Бажаємо не знати бід,
Не відать смутку і печалі,
І хай іще багато літ
Вас надихають світлі далі!

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика