Відкриття оновлених доріг відбулося в селі Новосілки Чабанівської селищної ради по вулиці Васильківській навпроти районного Будинку культури за участю депутатів громади Чабанів та Новосілок, депутатів місцевого, районного та обласного рівнів, депутатів Верховної ради, представників Кабінету Міністрів України, громадських та ветеранських організацій, представників Радикальної партії Олега Ляшка.

 

Серед почесних гостей,-міністр інфраструктури КМУ Володимир Омелян, депутат ВРУ, голова фракції та Лідер Радикальної партії Олег Ляшко, депутати ВРУ Василь Амельченко та Дмитро Лінько, помічник Олега Ляшка, місцевий депутат та голова Києво-Святошинської районної організації Радикальної партії Олександр Богачов, начальник служби автомобільних доріг у Київській області Петро Береговий, голови міських та сільських рад району.

Урочистості відкрив голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв, який вручив почесним гостям Хліб-сіль від громади Чабанів та Новосілок. У своєму вітальному слові Олександр Киризлієв подякував за допомогу та сприяння у спів фінансуванні для ремонту доріг всім причетним, а також наголосив на необхідності закінчення будівництва школи у Чабанах та спів фінансування даного об"єкту будівництва зі сторони держави, обласного та районного бюджетів. Також Олександр Киризлієв вручив Подяки за сприяння у виділенні коштів для спів фінансування ремонту доріг, проведення ремонтних робіт Володимиру Омеляну, Олегу Ляшку та Петру Береговому.
Голова Чабанівської селищної ради подякував всім депутатам місцевого органу самоуправління за підтримку ініціативи у виділенні коштів з місцевого бюджету для спів фінансування даних проектів по дорогам. Голова ради подякував заступнику з питань роботи житлово-комунального господарства Володимиру Чуприні та керівникам комунальних підприємств Івану Ситнику і Василю Губенку за виконання додаткових робіт по дорогам, які були профінансовані коштом місцевого бюджету селищної ради.

Почесні гості заходу також звернулися до присутніх з вітальними словами з нагоди відкриття оновлених доріг, акцентували увагу на необхідності розвитку інфраструктури України та раціонального використання бюджетних коштів платників податків, вручили Подяки.

Представники духовенства о.Василій та о.Мирослав разом з братією освятили нову дорогу та благословили всіх подорожуючих дорогами та присутніх на заході.
Ансамбль "Сузір"я" Чабанівського Центру культури та дозвілля презентував чудову святкову пісенну програму.

ДОРОГАМ ЄВРОПЕЙСЬКОГО РІВНЯ В УКРАЇНІ-БУТИ!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика