Наприкінці грудня у Чабанх офіційно відкрили відремонтовану ділянку дороги по вулиці Кірова від Одеської траси до перехрестя на Хотів. На останньому етапі робіт дорогу облаштовували необхідною розміткою та дорожніми знаками. Відремонтували і частину тротуарів, які були в аварійному стані.

Урочисте відкриття відбу-валося на очах багатьох жителів населеного пункту. На захід запросили представника духовенства аби той освятив дорогу. Далі перерізали урочисту стрічку.

Також із промовою виступив голова селищної ради Олександр Киризлієв. Він подякував ремонтним бригадам. Окремо відзначив внесок депутата даного округу Олександра Богачова. Згадав і члена виконавчого комітету Олега Наумчука та заступника місцевого голови Юрія Бондаря. «Ми хочемо зробити так, щоб у Чабанах ї Новосілках було комфортно їздити по дорогах. Розмітка на пішохідних переходах, дорожні знаки - все це задля безпеки нас і наших дітей», - зауважив голова. Ще на відкриття завітав народний депутат Дмитро Лінько. «Радикальна партія Олега Ляшка», представником якої він є у Парламенті, всіляко сприяла у вирішенні проблемних питань під час виконання робіт. Співпрацю з громадою Чабанів і Новосілок Лінько пообіцяв продовжувати.

Нагадаємо, далі планує-ться прокласти нове дорожнє покриття від перехрестя в Чабанах, через Новосілки, і до виїзду на столичну вулицю академіка Заболотного.

 

Матеріал підготувів Максим Шилін

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика