З Днем комунальника! 

Вітаємо колективи ВУЖКГ «Чабани» та КП «Новосілки» з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Дякуємо Вам за щоденну роботу, за професіоналізм та наполегливість! Цей день – вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок, тепло і омфорт у наших домівках.

Ви забезпечуєте життєво важливі потреби громади Чабанів і Новосілок. Попереду ще багато роботи, але ваше відповідальне ставлення до справи стане запорукою успішного розвитку житлово комунальних господарств. Бажаємо Вам, щоб кожен наступний рік додавав оптимізму, відчуття адоволення, бадьорості духу і достатку, а доля дала Вам багато щасливих та квітучих літ. 

Олександр Киризлієв, голова Чабанівської селищної ради 

 

На Машинобудівників 6б продовжується ремонт комунікацій 

У Чабанах, по всіх шести під’їздах багатоповерхівки на Машинобудівників 6б, прокладено новий мідний електрокабель. Всю мережу під’єднано до нової щитової, яку встановили напередодні. Раніше на сходових клітинах будинку була небезпечна алюмінієва мережа – вона вичерпала свій ресурс та гірше проводила напругу, що створювало ризик виникнення пожежі.  Ще на Машинобудівників 6б мінятимуть водопровідні труби, яким понад 30 років. Виділення необхідних коштів підтримали депутати Чабанівської селищної ради.

 

Матеріал підготував Максим Шилін 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика