20 років…це багато чи мало? 
Сьогодні колектив КП «НОВОСІЛКІВСЬКА КЕРУЮЧА КОМПАНІЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ» Чабанівської селищної ради приймає вітання з нагоди 20-річного ювілею з дня заснування підприємства.

Привітати ювілярів завітали Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв разом зі своїми заступниками, членами виконавчого комітету, керівництвом КП «Чабанівська керуюча компанія житлово-комунальних послуг», представниками ГО «РОЗВИТОК КИЇВЩИНИ».
Олександр Киризлієв привітав теплими словами трудовий колектив комунального підприємства з нагоди ювілею, вказав на важливість праці комунальників, якісного та своєчасного надання житлово-комунальних послуг населенню. Голова акцентував увагу на проблемних питаннях комунальних підприємств та як їх потрібно вирішувати, необхідності покращення та оновлення матеріальної бази підприємств, залучення кваліфікованих спеціалістів, вказав на необхідності реорганізації комунальних підприємств Чабанів та Новосілок, задля більш ефективного управління.
Голова селищної ради за добросовісне виконання своїх професійних обов’язків та сумлінну і багаторічну працю, відзначив Подяками, Грамотами та матеріальними винагородами кращих працівників комунального підприємства, серед яких працівники, які працюють на підприємстві більше 12-ти років, а також найстаршого працівника підприємства, начальника водо-каналізаційної дільниці, 82-річного Федіра Іларіоновича Шинкаренка.
За доброю традицією всі жінки отримали від селищного Голови червоні троянди.
Свято для трудового колективу комунального підприємства насправді вдалося…були і співи, і танці, і цигани, бесіди та теплі зустрічі, радісні та щасливі посмішки працівників.
Бажаємо трудовому колективу великих успіхів, професійного зростання, хай ваша потрібна людям праця буде завжди шанована та заслужено оцінена!

З повагою, Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика