РОЗПОЧАТО УТЕПЛЕННЯ БУДИНКУ ПО ВУЛИЦІ ОЗЕРНІЙ, 4 В НОВОСІЛКАХ!
Кажуть, мій дім-моя фортеця! Досить важливу роль для комфортного проживання та розвитку людини є саме умови її проживання.

На жаль, в наш час не всі люди мають можливість для проживання в нових комфортних багатоквартирних будинках чи приватних помешканнях. Багато будинків, з так званих, «радянської побудови» часів вже морально застарілі, комунікації в них приходять у негідність та знаходяться в ганебному стані, низький коефіцієнт теплозберігання і так далі… 
Одним з важливих питань для вирішення та допомоги людям, які ставить перед собою голова Чабанівської селищної ради ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ, разом з депутатським корпусом та командою однодумців, виконуючи черговий пункт своєї передвиборчої Програми, є дати будинкам застарілого житлового фонду нове життя, а їхнім мешканцям створити більш комфортні умови для проживання.
Чабанівська селищна рада інформує про розпочаті ремонтні роботи в житловому багатоквартирному, п’ятиповерховому будинку по вулиці Озерній, 4 в селі Новосілках, згідно затвердженої Програми соціально-економічного розвитку Чабанів та Новосілок на найближчі роки.
Ремонтні роботи передбачають утеплення фасадів будинку з цокольними та підвальними приміщеннями по всьому периметру, за новітніми сучасними технологіями (встановлення гідроізоляції, мінеральної вати, нанесення декоративної фактурної штукатурки з фарбуванням).
Також передбачається заміна застарілих вікон з високим коефіцієнтом тепловтрат на нові енергозберігаючі (за згодою господарів помешкань), встановлення нової відмостки по периметру будинку та системи відведення дощових вод, ремонт вхідних груп у під’їздах будинку з заміною вхідних дверей та облаштуванням нових піддашків.
Будемо і надалі продовжувати інформувати громаду Чабанів та Новосілок про роботи з благоустрою не лише через друковані видання , але і через соціальні мережі. Далі буде…
Приносимо вибачення за можливі тимчасові незручності на період ремонтних робіт.
ДАМО БУДИНКАМ НОВЕ ЖИТТЯ!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика