Продовжуємо інформувати…
За ініціативи та підтримки голови Чабанівської селищної ради ОЛЕКСАНДРА КИРИЗЛІЄВА, депутатського корпусу, продовжуються роботи з благоустрою та ремонту в будинках старого житлового фонду.

Наразі проводяться роботи по ремонту покрівель в будинках по вулиці Покровській,5 та 5-Б виборчого округу №2 депутата Олени Соболєвої, що в Чабанах.
Згідно Програми соціально-економічного розвитку у вище вказаних двох двоповерхових будинках, в яких проживає близько 30 сімей, будуть проведені ремонтні роботи за сучасними технологіями по заміні дахів.
Роботи включають в себе утеплення та гідроізоляцію горищ, заміну стропильної частини дерев’яного каркасу покрівлі, улаштування гідро та паро бар’єрів, встановлення метало черепиці, обшивку вентиляційних каналів. 
В даних будинках свого часу вже виконано роботи по заміні системи водопостачання.
Також на майбутнє заплановані роботи, згідно Програми енергозбереження, по утепленню будинків, вже розроблено та затверджено технічну і проектну документацію.
Маємо впевненість, що після закінчення ремонтних робіт в будинках по вулиці Покровській, 5 та 5-Б, проживання в них для людей стане більш комфортним та якісним.
Приносимо вибачення за можливі тимчасові незручності на період ремонтних робіт.
ДАМО БУДИНКАМ НОВЕ ЖИТТЯ!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика