На 30-й черговій сесії Київської обласної ради від 19.09.2019 року ухвалено рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії Комунальному підприємству «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради, Комунальному підприємству Київської обласної ради «Переяслав-Хмельницька тепломережа», яким встановлено тарифи для населення (у т.ч. смт Чабани) на рівні 2659,00 грн/ Гкал, що є на сьогодні найвищими в Україні.

Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв разом із представники депутатського корпусу, виконавчого комітету, громадськості, громадських організацій війни та праці, громадської організації «Розвиток Київщини» звернулися до Київської обласної ради з вимогою відмінити ухвалене рішення про підвищенні тарифів на теплопостачання так як вважають, що ухвалені тарифи є економічно не обгрунтовані. Київською обласною радою порушена процедура прийняття рішення: не було оприлюднено проекту рішення, не проводилися обговорення в профільній депутатській комісії, не оприлюднені розрахунки складової тарифу.
Також були направлені звернення щодо перегляду та перевірки складової ухвалених тарифів до Київської обласної державної адміністрації, до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та до Антимонопольного комітету України. У зверненнях висловлювалися сподівання, що буде зроблена об’єктивна перевірка складової вищезазначених тарифів, що дозволить привести їх до економічно обгрунтованих.
Представники громади разом із депутатським корпусом Чабанівської селищної ради 25.09.2019 року зібрались на мирну акцію протесту біля Київської обласної ради та адміністрації з вимогою відмінити ухвалене рішення щодо тарифів на теплопостачання. На цій акції громада Чабанівської селищної ради також вимагала передати на баланс Чабанівської селищної ради котельню, яка перебуває на балансі КП «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради. Також на цьому зібранні порушувалось не вирішене питання якості послуг з автоперевезення громадським транспортом. На жаль, ніхто із представників Київської обласної ради чи обласної держадміністрації не знайшов можливості чи бажання зустрітися з громадою. 30.09.2019 р. був другий візит до обласної ради та адміністрації. На цю зустріч теж не змогли прийти очільники області мотивуючи своєю зайнятістю, окрім начальника відділу звернень КОДА – Андрія Сергєєва. Інтереси громади прийшов підтримати народний депутат Верховної Ради України – Олег Дунда.
На сьогоднійшній день відома позиція президента України про зниження тарифів на комунальні послуги, але обласна рада підвищила тарифи на теплопостачання на 104 %.
Приємно те, що депутати обласної ради все ж таки почули нашу вимогу, зібрались 2 жовтня 2019 року на позачергову сесію на якій розглянули питання «Про внесення змін до рішення Київської обласної ради від 19.09.2019 №675-30-VII» та своїм рішенням призупинили дію попереднього рішення про ухвалені тарифи до їх перевірки. Також було розглянуте питання «Про підтримку звернення депутатів Київської обласної ради VII скликання до сільських, селищних, міських рад Києво-Святошинського, Броварського та Переяслав-Хмельницького районів щодо передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області»
Сподіваємось що буде здійснена об’єктивна перевірка тарифів та врешті зголосяться депутати Київської обласної ради передати котельню в смт Чабани нашій громаді, на баланс Чабанівської селищної ради з балансу Комунального підприємства «Києво-Святошинська тепломережа» Київської обласної ради.
Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика