У всьому світі питання енергозбереження стає дедалі актуальнішим… Це не лише економічна вигода для споживачів енергії, зменшення витрат з місцевого бюджету та зменшення навантаження на електричні мережі, це також,- збереження довкілля для наших майбутніх нащадків!

Енергозбереження передбачає не відмову від благ цивілізації чи обмеження власних потреб, а шлях раціонального використання енергоресурсів з використанням новітніх технологій, отримання більшого обсягу корисної роботи електроспоживачів за рахунок тієї ж кількості електроенергії.
Продовжуємо інформувати про роботи з благоустрою територій Чабанівської селищної ради…
Починаючи з 2015 року, за ініціативи Голови Чабанівської селищної ради ОЛЕКСАНДРА КИРИЗЛІЄВА, розпочато роботи з реконструкції існуючих та встановлення нових ліній електричних мереж ліній вуличного та прибудинкового освітлення, а також ділянок доріг на сполученні Чабани-Новосілки та Чабани -Хотів в селищі міського типу Чабани та селі Новосілки Києво-Святошинського району Київської області.
Станом на сьогоднішній день, закінчено роботи по встановлено освітлення практично на 100% у двох населених пунктах, використано новітні технології по освітленню, проведено заміну опор і ліхтарів з LED-лампами та встановлено нові, оновлено електромережі. Дані роботи, призвели до значної економії кошт з місцевого бюджету та економії витрат кількості кіловат ( Квт) у майже 7 (6, 86) разів при цьому збільшивши площу території, що освітлюється більше ніж на 90%.
Так, для порівняння, станом на кінець 2015 року в Чабанах освітлювалося лише 10% територій на що витрачалося 1 833 851 Квт електроенергії за рік. Для освітлення використовувалися традиційні лампи розжарювання,термін слугування яких був не значним, а споживання електроенергії великим.
Станом на кінець 2019 року в Чабанах та Новосілках освітлюється практично 100% доріг та прибудинкових територій, інфраструктурних та освітніх об’єктів, в тому числі і території житлових будинків ОСББ «Юність-3», «Комунальник», «Чабанець», «Чабани-Квартал» в Чабанах та «Нові Теремки», «Агрос», ТОВ «Одеський бульвар» в Новосілках, які ведуть самостійну господарську діяльність, а також ділянки доріг які сполучують Чабани з Новосілками та Хотовом, на що витрачається в середньому 2 675 053 Квт електроенергії за рік. На центральних вулицях встановлено декоративну кольорову ілюмінацію.
Приємно зазначити, що селищним Головою Олександром Киризлієвим, виконано ще один черговий пункт своєї передвиборчої Програми, а проживати в Чабанах та Новосілках місцевим жителям стане ще більш комфортно та безпечно!

З повагою, Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика