Навколо водного господарства звели захисний паркан

 

 Захисний бетонний паркан звели навколо водного господарства. Це допоможе уникнути потраплянню на територію об’єкту сторонніх осіб, адже стара огорожа була деформована та завалена в один бік.

Водне господарство є важливою частиною інфраструктури Чабанів. На його території розташовані свердловини, насосна станція та два резервуари чистої води, на яких ведуться фільтраційні роботи. Ще на об’єкті почали заміну старих труб водопроводу на нові пластикові.

Матеріал підготував Юрій Бондар

 

У 170 квартирах замінені труби холодного водопостачання

 В будинках по вул. Машинобудівників, 2 та 6-б встановили нові поліпропіленові труби холодного водопостачання та замінили всі крани до лічильників. Для виконання цих робіт у двох будинках комунальникам знадобився місяць. Кошти на проект виділила Чабанівська селищна рада.

 Вік старих труб сягав 30 років. Виклики щодо випадків проривів у цих будинках комунальна служба населеного пункту отримувала по 2-3 рази на тиждень. Наразі дану проблему вирішено.

Матеріал підготував Євген Мартиненко

 

Реклама по-новому

 Шестиметрова рекламна стела з гербом Чабанів з’явилася на вулиці Машинобудівників. Її площа поділена на дванадцять секцій, де можна розміщувати рекламні банери.

Розміщенням реклами у населеному пункті займатиметься КП «Керуюча компанія Чабани». Це дозволить упорядкувати ринок рекламних послуг та наповнювати місцевий бюджет. Тариф на використання однієї секції становить 241,28 грн. (у т.ч. ПДВ) за м² на місяць. Відповідно до цього, котроль за розміщенням реклами буде здійснюватися працівниками комунального підприємства.

Матеріал підготував Юрій Бондар

 У будинку по вулиці Машинобудівників, 2 відремонтували відмостку

 Завершився ремонт відмостки біля всіх шести під’їздів будинку 2 на вул. Машинобудівників. Асфальтова смуга навколо будинку, під впливом часу давно відійшла від фундаменту. З’явився ризик руйнування його паводками та дощовими водами. Першим етапом робіт було обкладено відмостку тротуарною бруківкою з задньої частини будинку, а завершували роботи зі сторони під’їздів.

Також комунальники відновили вхідні сходи. На багатьох із них були відбиті краї. Тепер небезпека отримати травму усунута. А ще, в рамках благоустрою прибудинкової території, біля кожного під’їзду встановили нові урни для сміття.

Нагадаємо, кошти на реалізацію проекту, а саме 150 тисяч гривень, залучила громадська організація «Розвиток Київщини».

Матеріал підготував Віталій Кузнецов

 

 Двомісячник із благоустрою завершений

 У Чабанах виконали необхідний обсяг робіт у рамках двомісячника з благоустрою. Під час весняних прибирань побілені та обрізані дерева та побілені бордюри тротуарів. Також очистили від несанкціанованної реклами та пофарбували місцеві зупинки.

Протягом теплої пори року продовжуватимуть косіння трави. Для покращення санітарного стану селища, виготовлено та встановлено контейнери для сміття, ліквідовані стихійні сміттєзвалища.

 

Матеріал підготував Євген Мартиненко 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика