Кожному будинку нові світильники

У тридцяти багатоповерхівках Новосілок на сходових клітинах встановили біли п’ятсот нових світильників із енергозберігаючими лампами. Відтепер проблема освітлення сходових клітин та інших місць загального користування повністю вирішена.

Також можна забути і про лампочки, які часто перегорали, адже термін використання нових світлодіодних ламп складає щонайменше 60 тисяч годин.

Матеріал підготував Юрій Бондар 

 

Водопровід замінено

Замінені труби водопроводу холодної води між будинками по вул. Садовій, 6-а та вул. Озерній, 4, у місцевому будинку культури та на центральній каналізаційній насосній станції. Часті аварії не давали людям спокою. Остання сталася 9-го травня. Тоді мешканці вул. Озерної, 4 на дві доби залишилися без води. Оскільки старі труби було замінено на нові якісні, вірогідність виникнення подібних аварій на водогоні тепер зведена до мінімуму.

 Матеріал підготував Василь Губенко 

 

Любов до роботи понад усе

 Тамара Матвіївна Гусак – майже десять років працює в комунальному підприємстві Новосілок. Раніше обіймала посаду майстра, а зараз працює начальником дільниці з обслуговування житлового фонду. Їй підпорядковуються ремонтні бригади, двірники та прибиральниці. У поважному віці Тамара Гусак, за своєю енергійністю і бажанням ефективно працювати, дасть фору будь-кому.

 Яскравим підтвердженням цьому є нещодавній суботник, який вперше за останні десять років пройшов на місцевому озері. Після декількох годин прибирання, люди вже почали розходитись, а комунальники, частина з яких чоловіки, втомлені, посідали відпочивати. Тамара Матвіївна своїм прикладом показала всім, що справу треба доводити до кінця. «Ми не могли піти, адже роботи ще не були завершені. Також треба було винести сміття та зібрати увесь інвентар. Взагалі така робота, що кожного дня виходиш о 6-й ранку, щоб прослідкувати чи всі двірники вийшли на роботу чи може хтось захворів, тоді необхідно терміново шукати заміну. А додому повертаюсь після закінчення робочих годин дуже часто, адже ніколи не знаю коли виникне ситуація, в якій необхідне втручання комунальників», каже Тамара Гусак.

Матеріал підготувала Наталія Макарська 

 

До літа готові!

У рамках двомісячника з благоустрою, бригадами комунальників побілені всі дерева у населеному пункті. Також завершена обрізка сухостійних дерев та гілок, які були заражені омелою. Ліквідовані несанкціоновані сміттєзвалища. З 7-го травня розпочалося косіння трави уздовж доріг, у парках і навколо прибудинкових територій.

Матеріал підготував Василь Губенко 

 

Ремонт тепломережі завершений

 На ділянці від будинків по вул. Садова, 3 до вул. Садова, 17 завершили капітальний ремонт тепломережі. Протягом трьох тижнів комунальники вирізали зношені, заржавілі труби та замінювали їх на нові, теплоізольовані. Таким чином, наступний опалювальний сезон для восьми багатоповерхівок, очікується безперебійним в роботі. Також зменшаться втрати теплоенергії, що є не менш важливим. У комплексі був зроблений благоустрій території, де проходили роботи. На наступному етапі комунальники ремонтуватимуть тепломережу від будинку 18 по вул. Садова та до будинку 8 по вул. Озерна. Трубам на цій ділянці понад 30 років, тому вони мають вкрай низьку енергоефективність. Серед поставлених Чабанівською селищною радою завдань, є ремонт внутрішньобудинкових комунікацій. Наразі у підвалі на вул. Садовій, 3 замінили всі вентилі та завершили теплоізоляцію труб. Подібні роботи тривають і в будинку на вул. Озерній, 4.

 

Матеріал підготував Василь Губенко 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика