У Новосілках встановили нові двері

 У чотирьох під’їздах будинку по вулиці Садова 1 встановили нові вхідні двері. Це стало можливо завдяки громадський організації «Розвиток Київщини», до якої з проханням допомогти звернулись більше 50-ти мешканців будинку.

 

 На зборах громадської організації її члени прийняли Лавки вирівняли та забетонували На подвірї у Новосілках зявилися лавочки 16-ть нових лавочок громадська організація «Розвиток Київщини» встановив у дворах будинків по вулиці Садова 11, 14 і 19, відреагувавши на листзвернення мешканців цих трьох будинків.

Вони скаржилися, що на подвір’ї ніде сидіти, а старі лавочки були вже у занедбаному стані. Особливо незадоволення ситуацією висловлювали мами, які гуляли з діточками на гральному майданчику.

Матеріал та фото підготувала Дарина Концидайло

 Старі двері не замінювали з моменту зведення будинку рішення виділити необхідні кошти. Того ж дня зняли заміри і замовили нові якісні металеві двері вітчизняного виробництва, а вже через тиждень їх встановили. Тепер узимку в усіх під’їздах будинку буде значно тепліше.

Матеріал та фото підготував Юрій Бондар

Робота не припиняється

На сходових клітинах всіх під’їздів новосілківської п’ятиповерхівки, що на Садовій 7, встановили нові пластикові вікна. Таким чином, «Розвиток Київщини» продовжує реагувати на звернення мешканців до громадської організації. Як і в інших старих будинках, тут віконні рами теж жодного разу не замінювались. Голова громадської організації запевняє – роботу продовжуватимуть.

Матеріал та фото підготував Юрій Бондар 

На подвірї у Новосілках зявилися лавочки 16-ть нових лавочок громадська організація «Розвиток Київщини» встановив у дворах будинків по вулиці Садова 11, 14 і 19, відреагувавши на листзвернення мешканців цих трьох будинків. Вони скаржилися, що на подвір’ї ніде сидіти, а старі лавочки були вже у занедбаному стані. Особливо незадоволення ситуацією висловлювали мами, які гуляли з діточками на гральному майданчику.

Матеріал та фото підготувала Дарина Концидайло

Облаштовано прибудинкову територію у Чабанах

 Андрій Піщай на прохання мешканців будинку на Машинобудівників 6б, а також місцевих двірників звернувся до «Розвитку Київщини» за допомогою з приводу благоустрою прибудинкової території. Викидати сміття було фактично нікуди, а ВУЖКГ «Чабани» на цю проблему не реагувало, тож залишилося сподіватися на допомогу небайдужих односельнців. На засіданні громадської організації колегіально прийняли рішення виділити необхідні гроші на урни. Також за особистим проханням мешканців встановили дві лавки.

 

Матеріал та фото підготував Максим Шилін 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика