Хореографічному колективу «Азарт» у вересні виповниться 16 років. Наразі його вихованцями є понад півсотні дітей із Чабанів та Новосілок. Вони постійно беруть участь в обласних та міжнародних фестивалях-конкурсах і повертаються з нагородами.

 

Одна з останніх поїздок «Азарту» відбулася у червні. У рамках культурної програми Дні України в Польщі діти завітали до міста Піонки. Екскурсії по Варшаві, виступи, парад учасників фестивалю, справили на дітей незабутні враження.

 

Засновником і незмінним керівником колективу є Лілія Подолянець. Хореограф з великим досвідом роботи розпочала свій творчий шлях ще з малечку, після закінчення Університету культури і по даний час викладач сучасної хореографії у Чабанівській дитячій школі мистецтв. Працювала у балетах: Асії Ахат, Наталії Валевської, Катерини Бужинської, на сьогодення хореограф-постановник балету «Аура» народної артистки України Ауріки Ротару. Також брала участь у зйомках кліпів Ірини Білик, Наталії Могілевської, Філіпа Кіркорова, Наталії Корольової та інших відомих артистів української естради. Тепер Лілія Подолянець передає свій творчий досвід вихованцям студії «Азарт».

 

У 2013-му Київський обласний центр народної творчості надав колективу «Азарт» звання «зразковий». Рухаючись у такт зі світовими тенденціями у студії окрім бальної та сучасної хореографії також викладають акробатику, хіп-хоп, брейк, джаз-фанк, контемпорарі. «Моя найкраща нагорода – це задоволена посмішка та сяючи очі дітей на концерті, це подяка батьків за творче виховання їхніх дітей», - каже Лілія Подолянець. Для наймолодших заняття проходять у дитячих садочках «Яблучко» та «Дзвіночок». Старша вікова група займається у районному Будинку культури та у Новосілківській школі. Під час освітнього процесу діти одразу ж здобувають і практичні навички. Окрім фестивалів, конкурсів, концертів діти брали участь у зйомках розважальної програми «Новорічний карнавал з «1+1» та кліпу з Амадором Лопесом і гуртом «Румберос», пліч о пліч працювали з популярними представниками шоу бізу Потапом і Настею Каменських. Під керівництвом Лілії Подолянець студія «Азарт» знайомить своїх вихованців зі світом хореографії, мистецтвом танцю, прищеплює художній смак і розвиває творчі здібності. Детальну інформацію щодо запису до хореографічної студії «Азарт» можливо отримати за телефоном: 067-871-42-41, 050-66232-81.

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика