Чабанівський центр культури та дозвілля стане кращим 

Незабаром у Чабанівському центрі дозвілля з’явиться професійна музична апаратура. На її закупівлю витратять 64 тисячі гривень із місцевого бюджету. Також частина грошей піде на театральні костюми для організації святкових заходів.

 Новий селищний автобус переобладнують на шкільний Автобус на 35 місць, який селищна рада придбала місяць тому, вже переобладнують під шкільні стандарти на спеціальному заводі у Черкасах. Кошторис робіт складає близько ста тисяч гривень. Для перевезення учнів із Чабанів у Новосілківську школу транспортний засіб обладнають тахографом, пасками безпеки та проблисковими маячками. Також на заводі проводяться заходи з покращення системи безпеки. Завершити роботи планують до кінця поточного року. У майбутньому, окрім основного призначення, автобус використовуватимуть для організації екскурсій ветеранам та інших потреб Чабанівської громади.

 У Чабанах проведуть повну реконструкцію трансформаторної підстанції. Селищна рада прийняла рішення провести реконструкцію на трансформаторній підстанції №714, яка забезпечує живлення електроенергією вулиць Польова, Виноградна, Південна та Квіткова. Планується замінити старі алюмінієві дроти, що не витримують навантажень, на нові більшого перерізу. Вони зможуть безперебійно забезпечувати мешканців вищезазначених вулиць електроенергією. Також на ТП встановлять додаткове обладнання та лічильник для встановлення централізованого вуличного освітлення. 

 

Матеріал підготував Максим Шилін

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика