З нагоди 40-річного ювілею у Києво-Святошинському районному Будинку культури в с.Новосілки відбулися урочисті заходи та святковий концерт з дискотекою для молоді.

 Серед почесних гостей були представники Київської обласної державної адміністрації, Києво-Святошинської районної державної адміністрації, Чабанівської селищної ради.

З нагоди ювілейних святкувань, за дорученням голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва, привітали Ювілейною Грамотою та Подякою колектив Будинку культури в особі директора Світлани Миколаївної Ліщук, заступник селищного голови Юрій Бондар та керуюча справами Наталія Макарська, вказали на необхідності розвитку та підтримки митців культури в районі, виразили слова вдячності всім працівникам сфери культури.

Приємно було бачити серед вітаючих Героя України, народного артиста України Анатолія Пономаренка, гурт "Козацькі Джерела" з Макарова, художні самодіяльні колективу району та творчі колективи Будинку культури. Родзинкою святкового вечора був святковий величезний торт від голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва для всіх присутніх на святі.

В свою чергу, директор Будинку культури Світлана Ліщук висловила слова вдячності керівникам обласних, районних та місцевих рівнів влади за відчутну допомогу Будинку культури та працівникам сфери культури. Велике спасибі всім учасникам святкових заходів за чудову, на високому професійному рівні програму та постановку свята! Бажаємо успіхів та нових професійних звершень!

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика