Перед самим Новим роком біля будинку 6в по вулиці Машинубудівників розквітли троянди.

Грудень 2015 у Київській області став аномально теплим. Протягом усього місяця стовпчик термометра мало того, що тримався на плюсовій позначці, так ще й до 10 градусів тепла. Особливо «спекотним» видався період із 19 по 28 грудня, температура сягала від +7 до +10 градусів Цельсія. Бачити у Чабанах квітучі троянди присипані снігом було дуже незвично! Вони здивували своєю стійкістю, витримуючи примхи природи, милувала своєю чарівністю та надихала на позитивні емоції.

Шкода, що снігу було мало, який вкрив би її від морозу, але навіть на фоні припорошеної землі, вони справжні королеви квітів.

Загалом, із аномальним теплом у грудні зіткнулися багато країн Європи. Зокрема, в Іспанії температура була такою, що люди засмагали на пляжах, а сміливці, навіть, купалися у морі. А ось у столиці Німеччини, Берліні, перед самим католицьким Різдвом синоптики зафіксували температуру +14, а ще розквітла сакура!

 

Надруковано на замовлення ГО «Розвиток Київщини» друкарнею ДП «Розвиток», наклад 5000 екземплярів, відповідальний за випуск Максим Шилін

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика