Підтримуймо розвиток культури та мистецтва ...

 

ВІДБУВСЯ ТВОРЧИЙ ВЕЧІР НАТАЛІЇ ГАЛИНСЬКОЇ

В Центрі культури та дозвілля Чабанів, за підтримки Голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва, з великим успіхом відбувся творчий вечір Наталії Галинської "Пісня, що в сердці з дитинства".
Наталія Галинська є музичним керівником дитячих вокальних ансамблів "Веселі дзвіночки" при Центрі культури та дозвілля в Чабанах та "Намистинка" при районному Будинку Культури в Новосілках. Завдяки її невтомній праці та чудовому унікальному голосу, багато діток мають змогу навчатися музичного співу та розвивати свої талановиті здібності, отримувати духовну насолоду від її мистецького виконання.
Шановна Наталія Галинська є ученицею Народної артистки України Ніни Матвієнко, Івана Сінельникова, Надії Клюцко. Свого часу була учасницею відомого творчого колективу "Кралиця" Університету Культури та мистецтв під час навчання. Багато подорожувала з гастролями по Україні та за кордоном, в тому числі і у Німеччині, Естонії, Туркменистані...Творчість співачки надихає та окрилює, в ній оспівується любов до Батьківщини та рідної землі, жіноча доля української жінки, звеличуються сімейні цінності.
Привітати талановиту артистку завітали творчі колективи Центру культури та дозвілля "Мрія", "Сузір"я", "Веселі дзвіночки" , дитячий колектив"Намистинка" РБК, сольні юні співаки Ольга Музика, Софія Іконнікова, Анна Підсуха разом з солісткою Центру Надією Гопчак, представники виконавчого комітету селищної ради, голова ветеранської організації та поет-земляк Едуард Дегодюк з ветеранами, голова профспілки Інституту Садівництва НААНУ Олександр Шевчук, представники громади.
Від імені Голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва та виконавчого комітету, передав найкращі вітання та вручив Грамоту Наталії Галинській за значний вклад у розвиток культури в населених пунктах селищної ради, а також з нагоди творчого вечора, заступник Голови з соціальної політики та гуманітарних питань Олег Наумчук.
Багато вітань та аплодисментів в цей вечір отримала Наталія Галинська, але найдорожчими з них були вітання від рідних матері, чоловіка та сина.
Бажаємо шановній Наталії Галинській подальших творчих злетів та досягнень!

Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика