19-го березня, у Центрі культури і дозвілля, відбудеться презентація збірки поезій Едуарда Дегодюка «Болить душа за Україну». Книга покликана розповісти українцям у віршах історію своєї Батьківщини, починаючи від давніх часів і до сьогодення. Серед сучасного у збірці – розділи «Майдан» та «Зла Росія».

На презентацію також має завітати український прозаїк і публіцист, батько відомого кінорежисера Мирослава Слабошпицького – Михайло Слабошпицький. Не омине увагою цю подію і керівництво Чабанівської селищної ради. Спочатку збірка вийде накладом у 500 примірників. Частину автор планує залишити у видавництві та подарувати друзям, а більшість екземплярів продати. Виручені кошти, каже він, підуть на публікацію ще однієї збірки.

За словами Дегодюка, для нього «Болить душа за Україну» – робота всього життя. Перші вірші писалися ще у роки юності. Сама книга складається з декількох частин.

Окрім історичних перепитій, що описуються, автор радить звернути увагу на розділ під назвою «Зцілення душі». Унікальність його полягає в тому, що більше десяти звуків природи – шум вітру у верхів’ях дерев, скрипіння снігу під ногами та інші – покладені на поезію.

Едуард Дегодюк, без перебільшення, знана людина. У 2006-му році світ побачило його художньо-документальне видання «Чабани» (Історія рідного краю). Крім того, Едуард Дегодюк є академіком Європейської академії природничих наук та активним громадським діячем.

 

Матеріал підготувала Наталія Макарська 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика