В Будинку Культури Новосілок з великим успіхом відбувся концерт всесвітньовідомої Національної заслуженої капели бандуристів імені Григорія Майбороди, художній керівник та головний диригент, народний артист України,-Юрій Курач. 
За дорученням Голови Чабанівської селищної ради, Почесного Голови ГО «РОЗВИТОК КИЇВЩИНИ» Олександра Киризлієва, заступник Голови Олег Наумчук вручив творчому колективу капели бандуристів Подяку за високе творче, майстерне виконання українських творів та високий професіоналізм, вказавши, що громада жителів Чабанів та Новосілок завжди з радістю приймає артистів капели і завдяки допомозі Олександра Киризлієва на цей раз більше ста ветеранів війни та праці, дітей війни отримали змогу відвідати цей чудовий захід.
Найстарший творчий колектив України в минулому 2018 році відсвяткував свій 100-річний ювілей від дня створення.
Національна капела бандуристів має свою неповторну творчу особливість – усі артисти співають і одночасно грають на бандурах, а це,-більше півсотні виконавців! Філігранна відшліфованість кожного твору, величний повчальний, драматичний, часто сумний характер творів поєднаний з іскрометним гумором, елементами сучасного веселого шоу, козацьке характерництво - не могли не вразити та не заворожити глядачів. Серед традиційних для нашого часу музичних інструментів,- і істинно українські бандура, кобза, цимбали та інші. Глядачі мали змогу побачити майстрів виконання музичних творів навіть на косах…
В найкращих творах капели бандуристів оспівується любов до рідного краю та до Батьківщини, прагнення людини до свободи та незалежності, в них чути вільний козацький дух, шануються сімейні цінності! 
Бажаємо Національній заслуженій капелі бандуристів імені Григорія Майбороди подальших успіхів та творчих злетів! І надалі поширювати високе народне українське мистецтво та нести його до людей!
Висловлюємо слова вдячності за організацію концерту директору Києво-Святошинського Культурно-мистецького центру у Київській області Світлана Ляшук та Валентина Мельник, Ягьяєва Оля.

З повагою,
Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика