Теплого весняного вечора, знову зібралася вся шкільна родина Новосілківської загальноосвітньої школи 1-3 ступенів навчання на третьому, уже традиційному, підведенні підсумків та нагородженні переможців фестивалю «Сузір'я талантів-2019». Місцем проведення урочистого заходу став Києво-Святошинський культурно-мистецький Центр с. Новосілок. Даний фестиваль відбувся за підтримки Чабанівської селищної ради та голови ради , почесного голови ГО «Розвиток Київщини» Олександра Киризлієва.

 

На сцені запанувала атмосфера свята…і розпочалася перша частина концертною програмою-привітанням від учнів школи, які супроводжувалися шквалом емоцій та оплесків батьків,педагогів, учнів та гостей свята.

Ніжний вальс у виконанні зразкового колективу бального танцю «Асгард» під керівництвом Олексія Скрипнюка, танцювальна композиція «Фонтан» у виконанні зразкового танцювального колективу «Азарт» під керівництвом Лілії Подолянець викликали у глядачів вир бурхливих почуттів та яскравих спалахів емоцій. Надзвичайно ніжними та водночас зворушливими були пісні у виконання Скороходової Яни та Музики Світлани, учениць 11 класу. Танго у виконанні Лук'яненко Лілії, учениці 8-А класу, надихнуло присутніх до нових злетів і перемог.

Урочисту частину свята відкрили своїми вітаннями до номінантів на нагороди та всіх присутніх голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв та директор школи, депутат місцевого органу самоврядування Ірина Ліщук.

Олександр Киризлієв привітав переможців фестивалю та вчителів школи, вручив пам’ятні відзнаки та подарунки учням і педагогам, троянди батькам обдарованих дітей. У своєму виступі голова селищної ради акцентував увагу присутніх на своїй незмінній позиції щодо підтримки закладів освіти на території Чабанівської селищної ради, створенні сприятливих та комфортних умов для навчання і виховання дошкільнят та учнів, можливості займатися у різноманітних наукових і творчих гуртках, спортивних секціях. Голова також вказав на досягненнях за останні три роки, серед яких будівництво школи в Чабанах, утеплення, ремонт даху, благоустрій території, встановлення енергозберігаючих вікон у Новосілківській школі, ремонту дороги та встановленню бруківки на пішохідній доріжці до школи по вулиці Новій в Новосілках. Олександр Киризлієв побажав учням школи нових творчих злетів, успіхів у навчанні, шанувати сімейні цінності, бути справжніми патріотами України!

Директор Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ірина Ліщук також привітала всіх присутніх з фестивалем «Сузір’я талантів», підвела підсумки про здобутки учнівського та педагогічного колективів за 2018-2019 навчальний рік, подякувала голові Чабанівської селищної ради за спів організацію фестивалю, активну громадську позицію щодо розвитку та підтримки освіти, увагу до учнів та педагогів Новосілківської школи, нагородила Олександра Киризлієва Подякою.

Долучились до нагородження обдарованих учнів школи- переможців фестивалю, заступники голови ради Юрій Бондар та Олег Наумчук, секретар Виконавчого комітету Наталія Макарська, які також привітали переможців та їх батьків Грамотами за високі досягнення, серед яких учасники Всеукраїнських предметних олімпіад, творчих конкурсів, спортивних змагань загальнодержавного та обласного рівнів у номінаціях відмінник року, лідер року, захисник природи, спортивна гордість року та інші.
Надзвичайно приємно, що Новосілківська школа за результатами незалежного рейтингу «ОСВІТА.UA» є однією з найкращих у області.

Віримо, що наступного року ми зможемо відкрити ще більше нових талантів та досягти високих результатів у різних номінаціях. До зустрічі на фестивалі у травні 2020 року!

Бажаємо кожному з Вас подальших успіхів у навчанні, високих результатів на іспитах та при складанні ЗНО, правильного вибору своєї життєвої дороги! Будьте справжніми патріотами своєї Батьківщини, ім’я якій -Україна!

НОВИХ ВАМ ПЕРЕМОГ ТА ДОСЯГНЕНЬ!

 Виконавчий комітет Чабанівської селищної ради

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика