З великим успіхом народна артистка України Надія Шестак виступила у Києво-Святошинському районному Будинку культури села Новосілки 29 травня.

 

Цим концертом Надія Шестак розпочала свій новий тур під назвою «Народні артисти – в народ». До Чабанів і Новосілок співачка приїздить вже не в перший раз. Спілкуючись з публікую, зі сцени Надія Шестак підкреслила, що жителі Чабанів та Новосілок є дорогими та шанованими, та їй завжди приємно сюди приїздити. Цього разу зустрічали Шестак знову дуже тепло.

Завдяки залученню спонсорських коштів та підтримці селищного голови, концерт безкоштовно мали змогу відвідати 140 співробітників комунальних служб, школи, дитячих навчальних закладів та представники трьох місцевих ветеранських організацій, медичних амбулаторій. Глядачі мали змогу насолоджуватися живим виконанням пісень дві з половиною години. Як говорить сама артистка, вона не використовує фонограму, адже не хоче, щоб у слухачів залишався осад обману.

Такі пісні Надії Шестак як «Мамо, тобі низесенько вклонюсь» та «Сину, сину, ангел мій» стали по-справжньому народними, бо пронизані любовю до Батьківщини та сімейних цінностей і завжди викликають лише позитивні емоції. Є у програмі артистки цікавий номер, який був виконаний на концерті, пов’язаний із композицією «Ванечка», коли Шестак просить вийти на сцену чоловіка на ім’я Іван. Хоча спочатку пісня мала назву «Танечка», але співачка її спеціально переробила, щоб виходив такий собі перформанс.

Під час усього виступу публіка щедро нагороджувала народну артистку бурхливими оплесками та квітами. Наступний концерт у рамках туру пройде також на Київщині, у місті Володарка, разом із виставкою робіт нашого співвітчизника, заслуженого художника України, Юрія Пацана.

Матеріал підготувала Наталія Макарська

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика