Двадцять чотири роки внутрішніх чвар, корупційних схем і поступового занепаду. Весь цей час олігархи будували державу з ручною системою управління, яка була орієнтована виключно на лобіювання інтересів так званих еліт. Цьогорічні місцеві вибори важливі як ніколи. Це реальний, і чи не останній із огляду на агресію Росіїі, як наслідок, економічну нестабільність, шанс змінити систему.

 

На нашу думку, приклад успішних реформ серед перших мають показати невеличкі за розміром населенні пункти, бо їх мешканцям простіше контролювати владу - майже кожен кожного знає! І Чабани з Новосілками тут не виключення. Отже, обов'язкова умова, яка має бути - наше з вами бажання навести лад. Селищна рада має бути інструментом громади для реалізації саме її потреб, а не окремих осіб.

Сучасні медичні заклади Чабанам і Новосілкам

Значущою соціальною сферою для жителів нашого району є охорона здоров'я. Реалізувавши проект пункту екстреної медичної допомоги у Чабанах, далі на його базі необхідно організувати амбулаторний прийом і стаціонар на 6 осіб. У Но- восілках потрібно зробити реконструкцію поліклініки: зробимо ремонт приміщення, а також замінити старе медичне обладнання на нове. Місцеві мешканці не повинні їздити на лікування у Київ.Окрім цього існує необхідність у створенні мережі аптеки із пільговими цінами для малозабезпечених верств населення.

Школі у Чабанах - бути

Як батько чотирьох дітей я прекрасно розумію не тільки проблематику освіти, а й питання з дозвіллям. Я чітко знаю, що однією з перших проблем, яку необхідно вирішити - нарешті побудувати в Чабанах школу з басейном і виді 

лити там приміщення для школи мистецтв. Також там мають працювати й спортивні секції. Аби реалізувати цей проект у нагоді стануть як бюджетні так і позабюджетні кошти. Є спонсори, котрі готові частково профінансувати будівництво.

Енергоефективність - шлях до

зменшення тарифів

Актуальною темою сьогодні залишається енергоефективність. Тарифи високі, заробітна платня низька. Підвищити її, на жаль, не в компетенції селищної ради. Проте допомогти людям сплачувати за комунальні послуги менше цілком можливо. У цьому напрямку ми працюємо вже не перший рік. Зокрема з моєї ініціативи як керівника депутатської групи 

"Відродження", замінили вікна у чабанівськихп'ятиповерхівкахна Машинобудівників 2, 2а, 4, 66 і на Юності 1, а також у Новосілках за адресою вулиця Садова 6, 4, 2, 19, 15 і Васильківська, 97. На черзі Садова 1, 3, 7, 9 і 11 - восени громадська організація «Розвиток Київщини» це зробить. Обов’язково шукатимемо можливість відремонтувати дахи, утеплити панельні та цегляні будинки і,звичайно, будемо оновлювати комунікації.

Все вищеперераховане в наших із вами силах та інтересах.

Громаді чисте довкілля

Чабанівське озеро поблизу житлового масиву Юність перебуває у жахливому стані. Тутешні мешканці вимушені дихати смородом, який іде з водоймища. Озеро у Новосілках також занедбано, бо замулені джерела.В обох населених пунктах мали б бути зони відпочинку! Принаймні, на таких умовах керівники місцевої влади на десятки років передали їх у користування приватним особам.

Про ці та інші орендовані землі, що не приносять користь громаді ви дізнаєтеся вже незабаром. Також більш детально висвітлимо всю вищезгадану проблематику і розповімо як її можна вирішити. Читайте нас і знатимете більше про життя Чабанів і Новосілок!

З повагою, Олександр Киризлієв 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика