19 вересня у Чабанівському парку відбувся суботник. Організовувала захід громадська організація «Розвиток Київщини». У прибиранні взяли участь близько 30 місцевих мешканців.

 І дорослі, і малі прибирали Чабани

Питання заміни ліфтів, строк експлуатації яких давно закінчився, підняли у 2013-му Людмила Бабій і Наталія Макарська – депутати даних округів. Олександр Киризлієв, який на той час очолював комунальне господарство в смт. Чабани розробив проектну документацію і запустив процес її реалізації. Також нові ліфти встановлять у другому і третьому під їзді на Машинобудівників 6в до кінця 2015-го року.

Матеріал та фото підготував Максим Шилін

Нові ліфти в Чабанах

запрацюють у жовтні

Збиратися у парку розпочали о 10-ій годині. Вантажівкою підвезли необхідний інвентар: граблі, віники, фарбу, щітки, тощо. Долучилися до прибирання як дорослі, так і малі. Найстаршому учасникові заходу Івану Мироненко – 64. Сподобалось прибирати й маленькій Насті, котрій всього п’ять рочків, яка разом із татом загрібала листя.

Також чабанці підмітали та фарбували один із дитячих майданчиків. Вдалося зробити майже все, що планували. У найближчий час організатори суботника обіцяють привести в належний стан інші майданчики для малечі.

Чи не найважливішим було те, що у парку нарешті встановили смітники. До цього заміною слугували картонні коробки. «Десять нових урн придбали за рахунок «Розвитку Київщини». Їх вартість склала близько п’яти тисяч гривень», – каже Олександр Киризлієв. Тож у парку більше не буде розкиданого сміття. Після прибирання своїми враженнями поділився депутат Чабанівської селищної ради Віталій Кузнєцов: «Емоції від суботника лише позитивні. Атмосфера надзвичайно дружня, тож за можливості прийду і наступного разу».

Нагадаємо, що громадська організація «Розвиток Київщини» регулярно влаштовує суботники. Ініціатори акції сподіваються, що наступного разу до прибирання долучиться ще більше людей.

Матеріал та фото підготувала Дарина Концидайло

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика