Новини

Школі у Чабанах бути!

14 грудня з робочим візитом у Чабани завітала голова Києво-Святошинської райдержадміністрації Мирослава Смірнова. На місці фундаменту Чабанівської школи вона провела зустріч із селищним головою Олександром Киризлієвим.

Детальніше...

Половина опалювального сезону у Новосілках на економічно необґрунтованому тарифі

Тарифи на тепло в Новосілках не змінювались з 2011 року. Вартість електроенергії з того часу зросла майже вдвічі, а газу в 2,3 рази. «Нинішні тарифи є збитковими та утворили заборгованість підприємства за блакитне паливо на суму близько двох мільйонів гривень», – каже директор КП «Новосілки» Василь Губенко. Єдиний вихід, за його словами, підвищувати тарифи.

Детальніше...

В кожен дім нові вікна та двері

До нового року в усіх багатоквартирних будинках Чабанів і Новосілок замінять старі вікна сходових клітин. Також в усіх під’їздах з’являться нові металеві двері з кодовими замками. На ці заходи Чабанівська селищна рада виділила з місцевого бюджету близько мільйона гривень.

Детальніше...

У Новосілках з’явиться нова свердловина

До кінця березня 2016 року на вулиці Озерній запрацює нова свердловина. Селищна рада вже виділила 600 тисяч гривень на розробку проектної документації, а також на перші етапи роботи, що розпочалися вже 10-го грудня. Всього ж, згідно плану соціальноекономічного розвитку на 2016 рік, селищна рада виділить ще 1,3 млн гривень. Стара свердловина розташовувалась у тому ж районі, але в липні вийшла з ладу.

Детальніше...

Чабанівську котельню повертають місцевій громаді

На засіданні Чабанівської селищної ради прийнято рішення звернутись до Київської обласної держадміністрації за згодою, щодо передачі котельні на баланс ВУЖКГ смт Чабани. У доцільності передачі котельні у комунальну власність на засіданні ради депутатів переконував селищний голова Олександр Киризлієв.

Детальніше...

Герої не вмирають

21 листопада, у другу річницю початку Революції Гідності, вшанували пам’ять похованого у Чабанах Героя Небесної сотні Сергія Бондарева. На могилу загиблого чоловіка активісти разом із керівництвом Чабанівської селищної ради поклали квіти.

Детальніше...

Договори оренди земельних ділянок перевірятиме спеціальна тимчасова комісія

19 листопада під час роботи 2-ї чергової сесії VII скликання було прийнято рішення створити тимчасову комісію. Під головуванням Олександра Киризлієва, вона перевірятиме дотримання вимог законодавства при укладанні договорів оренди земельних ділянок та їх виконання.

Детальніше...

Дорогу по Кірова відремонтували

По вулиці Кірова, від Одеської траси та до перехрестя на Хотів, повністю замінили асфальтне покриття. За рахунок державного бюджету роботи виконувались протягом двох тижнів.

Детальніше...

Інщі новини

Чабанівський центр культури та дозвілля стане кращим 

Незабаром у Чабанівському центрі дозвілля з’явиться професійна музична апаратура. На її закупівлю витратять 64 тисячі гривень із місцевого бюджету. Також частина грошей піде на театральні костюми для організації святкових заходів.

Детальніше...

Яндекс.Метрика