19 листопада під час роботи 2-ї чергової сесії VII скликання було прийнято рішення створити тимчасову комісію. Під головуванням Олександра Киризлієва, вона перевірятиме дотримання вимог законодавства при укладанні договорів оренди земельних ділянок та їх виконання.

 Таким чином, протягом поточного місяця орендовані земельні ділянки в межах Чабанівської селищної ради, які були передані у тимчасове використання, перевірятимуть за наступними показниками:

• Яким чином і на підставі чого була передана земельна ділянка в оренду.

• Чи забезпечуються умови дотримання умов договору при здійсненні оренди даних орендних об’єктів. • Чи використовується об’єкт оренди за цільовим призначенням.

• Чи належно утримуються об’єкти оренди (санітарний, технічний стан і т.д.).

 • Чи вигідні громаді дані договори оренди.

 Також одне із завдань комісії це пошук пропозицій та можливих альтернатив для оптимального використання орендованої землі. Звіт комісії, який має бути представлений не пізніше ніж через місяць, допоможе офіційно підтвердити чи спростувати факти нецільового використання і недбалого ставлення до об`єктів оренди. У подальшому результати перевірки виступатимуть правомірною підставою для перегляду раніше укладених угод і прийняття інших рішень стосовно подальшого використання земель.

Матеріал підготував Олександр Левченко 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика