Нові баскетбольні м’ячі та окуляри для дриблінгу селищна рада спільно з громадською організацією «Розвиток Київщини» презентували команді «Багіра».

 

Юні дівчата багаторазові переможниці міжнародних змагань. Останні нагороди «Багіра» здобула влітку на Всесвітньому юнацькому фестивалі в Угорщині. Баскетболістки 2004-го року народження виграли золоті медалі, а їхні старші одноклубниці посіли у Капошварі третє місце.

 

Щоб підкорювати нові висоти необхідно постійно покращувати матеріально-технічну базу клубу. Тепер дівчата тренуватимуться новими м’ячами, а окуляри для дриблінгу дозволять їм краще бачити гральний майданчик. Вручав спортсменкам подарунки заступник голови з питань роботи виконавчих органів Юрій Бондар.

 

Нагадаємо, баскетбольний клуб «Багіра» базується у Новосілківській школі. Тренер команди Ірина Нагорна має досвід роботи з гравцями національної збірної. У секції займаються близько 60-ти дівчат у трьох вікових категоріях. Завдяки успішним виступам на міжнародній арені за баскетболістками «Багіри» спостерігають іноземні скаути. Приміром, уродженку Чабанів Анастасію Кучерьонок запросили навчатися в одну з іспанських спортивних академій.

 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика