Коли ми піклуємось про своє місце де живемо, незалежно чи ти просто мешканець, депутат, чи відповідальна особа за чистоту і порядок у будинку, коли ми самі проявляємо ініціативу, чи пропонуємо свою допомогу, а не чекаємо, що нам всі винні, хтось прийде і зробить, тоді буде наш будинок, село, селище, наша Україна чистою, квітучою, затишною, щасливою.

Я, як депутат попереднього скликання обіцяла сприяти у встановленні нових вікон на сходових клітинах, які були вкрай непридатні, гнилі та не підлягали ремонту. Заміна вікон сходових клітин житлового фонду смт Чабани та с. Новосілки – одне із першочергових завдань голови, його передвиборчої програми. Виконана величезна робота по двох населених пунктах. І за словом «виконана» стоять, звичайно, люди, які робили роботу. Звісно, за оплату проводилася заміна вікон, але винести прибиральниці таку кількість замінених вікон і будівельних відходів з одного під’їзду, коли за один день замінено більше 20 вікон (по 4 на кожному поверсі), погодьтеся, важко.

У нашому будинку 6в, по вул. Машинобудівників прибиральниця Іващенко Любов Федорівна добре впоралася з нелегкою роботою. Можна було цю роботу виконувати одній довго, а нам, мешканцям будинку терпіти незручності, бруд і чекати поки все буде прибрано. Любов Федорівна звернулася до нас, а хто і сам запропонував допомогу. Я хочу подякувати особисто Любові Федорівні та всім мешканцям, які допомагали. Серед них і Гершуновський В., Руденко С., Козуб А., Чопа А., Потапчук Н. та ін. Хтось виносив будівельні відходи, хтось прибирав підлогу, а всі разом зробили роботу швидко і якісно. До кого я зверталася за допомогою – мені ніхто не відмовив, бо в нашому будинку живуть добрі, порядні люди, хороші господарі, які дбають про будинок, як про своє власне житло.

Наталія Макарська, секретар виконкому Чабанівської селищної ради.

 

Матеріал підготував Максим Шилін 

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика