Новини

Місія – повернути стадіон

Єдиний на два населені пункти новосілківський стадіон орендували на 25-ть років у лютому 2007-го. З того часу доступ до спортивного об’єкту обмежили для місцевих жителів. Наразі відбулися три громадські акції протесту з вимогою людей повернути стадіон у комунальну власність.

Детальніше...

Інщі новини

З Днем комунальника! 

Вітаємо колективи ВУЖКГ «Чабани» та КП «Новосілки» з Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Дякуємо Вам за щоденну роботу, за професіоналізм та наполегливість! Цей день – вияв уваги до людей, які своєю працею створюють затишок, тепло і омфорт у наших домівках.

Детальніше...

У Чабанах затвердили генеральний план

На черговій сесії Чабанівської селищної ради депутати прийняли генеральний план розвитку території Чабанів на 20 років. Більшість депутатів рішення підтримали, а п’ятеро обранців утрималися.

Генеральний план – життєво важливий документ для населеного пункту. Згідно закону України «Про регулювання містобудування» – це документація, що визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Детальніше...

У Чабанах і Новосілках перейменували вулиці

Вулиця Кірова у Чабанах відтепер офіційно має назву Покровська, а Боженка у Новосілках розділили на дві вулиці: Бузкову та Фіалкову. Такі рішення були прийняті на громадських слуханнях.

Питання перейменування вулиці Кірова остаточно вирішувалося 6 лютого у приміщенні Чабанівської селищної ради. Проте обговорення цієї теми жителями Чабанів почалося набагато раніше. Автором ідеї назвати вулицю Покровськую є депутат 1-го округу Олександр Богачов.

Детальніше...

Все краще – дітям!

У Новосілках на вулиці Васильківський дообладнали дитячий та спортивний майданчики. Кошти на проект виділила Чабанівська селищна рада після звернення мешканців житлового масиву.

На дитячому майданчику з’явилися три нових спортивноігрових елементи: «джип», «мотоцикл» і «півник». Всі вони зафіксовані на пружинах, тому малеча може на них гойдатися.

Детальніше...

У Чабанах презентуватимуть книгу Едуарда Дегодюка

19-го березня, у Центрі культури і дозвілля, відбудеться презентація збірки поезій Едуарда Дегодюка «Болить душа за Україну». Книга покликана розповісти українцям у віршах історію своєї Батьківщини, починаючи від давніх часів і до сьогодення. Серед сучасного у збірці – розділи «Майдан» та «Зла Росія».

Детальніше...

Якісні умови освіти – міцний фундамент майбутнього

За останній місяць у Новосілківський школі сталися кардинальні зміни позитивного характеру. Освітній заклад отримав майже п’ятсот тисяч гривень субвенції від Чабанівської селищної ради та допомогу від громадської організації «Розвиток Київщини» на нагальні потреби школи.

Детальніше...

Котельню Новосілок модернізуватимуть

У Новосілківській котельні розпочнеться капітальний ремонт. Для розробки відповідної проектної документації Чабанівська селищна рада вже виділила понад 400 тисяч гривень. Завершити проектний етап робіт планують протягом трьох місяців.

Детальніше...

Яндекс.Метрика