Новини

СЕСІЯ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

28 липня 2016 року відбулася чергова дванадцята сесія Києво-Святошинської районної ради VII скликання У засіданні взяли участь голова районної ради Олександр Тигов, його заступники Олександр Однороманенко і Дмитро Гусятинський, голова РДА Мирослава Смірнова, її заступник Михайло Лєзнік. Депутатами районної ради було заслухано і прийнято багато важливих питань для району та його жителів.

Детальніше...

Наш «Дзвіночок» - рідний дім – гарно й затишно у нім

 

З увагою і розумінням до специфіки і потреб роботи дошкільного закладу «Дзвіночок» віднеслися РДА Києво – Святошинського району та Чабанівська селищна рада.

Києво – Святошинська районна адміністрація та районна рада прийняли рішення про надання Чабанівській селищній раді субвенцій з районного б`юджету на утеплення ДНЗ «Дзвіночок» в сумі 1500000 грн. та виділила кошти на реалізацію програми «Питна вода».

Детальніше...

«Яблучко» росте!

Відповідно до Закону України «Про дошкільну освіту», який було ухвалено в 2001 році,  держава  повинна  визнавати  пріоритетну роль   дошкільної освіти  та створювати  належні  умови  для її  здобуття. 

Законом  також  визначено, що держава повинна  сприяти збереженню та розвитку мережі дошкільних навчальних закладів незалежно від підпорядкування, типів і форм власності. 

Детальніше...

Києво-Святошинський РВ ГУ ДСНС України у Київській області інформує

Станом на 27 липня у Києві спостерігаються метеорологічні умови, що сприяють накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі повітря.

За даними постів спостереження Центральної геофізичної обсерваторії рівень забруднення діоксидом азоту за минулу добу досяг 4-5 середньодобових ГДК (гранично-допустима концентрація) та формальдегідом 3 - 4 ГДК. Це райони: Бесарабської та Московської площ; вулиць Довженка, Попудренка, Каунаської; проспектів Перемоги, Оболонського; бульвару Л.Українки.

Детальніше...

Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва

Сьогодні відбулася робоча зустріч голови Чабанівської селищної ради Олександра Киризлієва з першим заступником начальника Служби автомобільних доріг у Київській області Державного Агенства автомобільних доріг України Володимиром Саранча та інженером-проектувальником компанії "Терраінжиніринг" Сергієм Ганюком, стосовно ремонту доріг, а саме вулиці Машинобудівників у Чабанах та вулиці Васильківської у Новосілках (починаючи від перехрестя на Хотів).

Детальніше...

ПЕРШИЙ РАЗ В ДНЗ

У вересні місяці Чабанівський ДНЗ «Дзвіночок» у свою сім`ю дошкільників прийме 120 малят – новачків. Тут кожен із них зростатиме як особистість, освоїть навколишній світ та навчиться з ним взаємодіяти.

Вступ дитини до дитячого садка є першою вагомою зміною в її житті, яка супроводжується проблемою адаптації малюка до нових норм і правил життя. Вперше вона надовго залишається без тата і мами у колі незнайомих, чужих людей. Виникнення у дитини так званого «адаптаційного синдрому» є прямим наслідком її психологічної неготовності до «виходу» із сім`ї. вона переживає стрес.

Детальніше...

Готуємось до нового навчального року

На реалізацію Програми соціально-економічного  розвитку  Києво-Святошинського району та з метою покращення умов для навчання учнів   школи, забезпечення додаткових кабінетів для розміщення учнів в одну зміну, виконання програми енергозбереження,  Києво-Святошинською райдержадміністрацією буди виділені кошти на капітальний ремонт Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів .

Детальніше...

19 липня 2016 року відбулася КОЛЕГІЯ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РДА за участі голови Мирослави Смірнової

19 липня 2016 року відбулася КОЛЕГІЯ КИЄВО-СВЯТОШИНСЬКОЇ РДА за участі голови Мирослави Смірнової, її заступника Михайла Лєзніка, заступників голови районної ради Олександра Однороманенка та Дмитра Гусятинського, Чабанівську селищну раду на районній колегії представляв голова ради Олександр Киризлієв.

Детальніше...

19 липня 2016 року в Чабанах відбулася 18 позачергова сесія VІІ скликання ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КИЄВО- СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

19 липня 2016 року в Чабанах відбулася 18 позачергова сесія VІІ скликання ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КИЄВО- СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ.

Детальніше...

15 липня 2016 року в Чабанах відбулася 17 позачергова сесія VІІ скликання ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КИЄВО- СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

15 липня 2016 року в Чабанах відбулася 17 позачергова сесія VІІ скликання ЧАБАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КИЄВО- СВЯТОШИНСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Детальніше...

Яндекс.Метрика