В останньому турі «Wings» вдалося обійти прямого конкурента та фінішувати другими у Вищій лізі чемпіонату Києва з футболу 8Х8. Одним із найкращих голеадорів команди став чабанець Юрій Соболєв.

 

Окрім нього у клубі двоє гравців представляють Новосілки – Іван Гречковський та Сергій Карась, які протягом сезону також неодноразово відзначалися результативними діями на полі. Турнірну дистанцію у 26 турів умовно можна поділити на дві частини. Спочатку запекла боротьба за перше місце з колективом «DolomitUA», впевнена перемога над ними 3:0, а потім серія з нічиїх та завдання не втратити другу сходинку в таблиці.

Драматична розв’язка настала в останньому турі. «Wings» зарахували технічну перемогу над суперником, котрий не з’явився на матч. Таким чином, «крила» зрівнялися за очками зі своїм конкурентом, який важливий поєдинок програв. Долю срібних медалей вирішила різниця м’ячів. Команда у якій грають представники Чабанів і Новосілок, у поточній першості пропустила найменше голів, тож це і відіграло вирішальну роль.

Попереду у гравців місячна відпустка. Керівництво та спонсор «Wings» Олександр Киризлієв на майбутній сезон мають амбітні плани. Серед них виступ колективу на чемпіонаті Києво-Святошинського району, де хлопці гратимуть вже у класичному форматі 11Х11. Для цього «крилам» шукають тренера, який готуватиме їх підкорювати нові висоти.

Протягом вже минулого сезону голова Чабанівської селищної ради неодноразово допомагав команді. Зокрема за його сприяння футболісти отримали форму, клубні спортивні костюми та інше необхідне спорядження. Для тренувань «Wings» подарували нові професійні м’ячі та спеціальні фішки. За можливістю Олександр Киризлієв разом зі своїми дітьми підтримував команду з трибуни.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика