Голова Чабанівської селищної ради Олександр Киризлієв провів робочу зустріч з представниками Міжнародного Благодійного фонду зі Швейцарії Астрід Ейсенрінг та Леонідом Соколовим.
Олександр Киризлієв висловив слова вдячності за благодійну допомогу, якою займається фонд та нагородив представників фонду Подяками від імені Чабанівської селищної ради за чуйність, добрі справи, увагу, благодійну допомогу та відчутну соціально-гуманітарну підтримку навчальних та медичних закладів, ветеранів війни та праці, інвалідів, соціально незахищених верств населення, в тому числі і мешканців Чабанів та Новосілок.
В робочій зустрічі взяли участь також заступники селищного голови Юрій Бондар та Олег Наумчук, представники виконавчого комітету.
Слід зазначити , що завдяки старанням даного благодійного фонду та ГО«Розвиток Київщини», було забезпечено зручними та комфортними партами і стільцями декілька учбових класів у місцевій Новосілківській загальноосвітній школі.
В ході зустрічі представників фонду було ознайомлено з Чабанами та Новосілками, відвідано будівництво школи в Чабанах, діючу школу в Новосілках, ветеранську кімнату та проведено зустріч з радою ветеранів і родинами переселенців з Криму та Донбасу.
Пані Айстрід розповіла про діяльність фонду та висловила сподівання на подальшу співпрацю з місцевим органом самоуправління-Чабанівською селищною радою.

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика