80 років в історичному контексті – не так і багато. Але цей фрагмент історії засвідчив становлення найпотужнішого району в Україні. Саме тут ми, кожен на своєму місці, будуємо майбутнє.

За ці роки наш район дуже змінився, населення зросло в декілька разів. Сьогодні ми працюємо заради завтра. Наше головне завдання – створити максимально комфортні умови для життя, виховання дітей, професійного та особистісного зростання мешканців. Тому розвиваємо соціальну сферу, розбудовуємо мережі садочків, шкіл, мистецьких, спортивних та медичних закладів.
Ми дбаємо про молодь і створюємо нові можливості для дітей. Збалансований інтелектуальний і духовний розвиток нового покоління – наш обов’язок.
Києво-Святошинський район завжди був символом благополуччя, краси, багатства. Вірю, що він стане маленькою Батьківщиною ще для багатьох талановитих українців і справжніх патріотів.
Багато уваги приділяємо культурі. Наш район – колиска духовних скарбів. Культурні особливості і традиції українців – це потужна сила, яка не маючи кордонів, здатна об`єднати народ.
Звичайно, сьогодні нам важко. Складна суспільно-політична та економічна ситуація в країні змушує нас швидко вчитися на власних помилках. Але знаю, що український народ подолає усі труднощі на шляху до побудови ціннісно-орієнтованого, духовно стабільного, інтелектуально розвиненого громадянського суспільства.
Бо як зазначав митець української словесності Іван Франко, «ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів».
Тож бажаю вам мудрості, достатку, терпіння, Божого благословення.

Нехай у кожній родині панують мир і злагода.
Патріотизму, духовності і незламної віри.

З найкращими побажаннями,
Мирослава Смірнова

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика