На турнірі у Підгірцях представники Новосілківської секції вибороли сім призових місць у різних вагових категоріях серед 120 учасників.

У змаганнях брали участь діти від 7 до 14 років. Команду Новосілок представляли 12 борців. Найкращий результат, «срібло», показав десятирічний Ігор Козій у ваговій категорії до 54 кілограм. Ще шість призерів зайняли треті місця. «Незважаючи на те, що у командному заліку ми посіли 4-те місце, наш виступ на турнірі я оцінюю позитивно. Діти поступово набувають необхідного досвіду і далі результати будуть кращими»,- каже тренер Олександр Гуменюк.

Наразі діти готуються до міжнародного турнірув Миронівці, який пройде у вересні. Там Новосілківську секцію орієнтовно представлятимуть десять борців.