Як швидко спливає час…Неначе ще вчора ми зустрічали рік , який незабаром закінчиться. Кожен рік ми згадуємо за зробленими справами та подіями, що відбулися. Якщо говорити за наші населені пункти Чабани та Новосілки, то ми з гордістю ідемо у Новий 2020 рік.

Наші населені пункти продовжують стрімко розвиватися, створюються максимально комфортні умови для проживання людей, проводиться благоустрій населених пунктів та розвивається інфраструктура. За багато виконаних справ взагалі не треба нагадувати, бо вони самі нам про себе нагадують щодня. В році, що минає, нам вдалося завершити багато проектів, але ще більше заплановано виконати у наступному.
На прийдешній рік ми також покладаємо багато надій та сподівань, серед яких насамперед потужний розвиток Київського регіону та наших населених пунктів. В рамках Держави – це втілення в життя Програми децентралізації та створення потужних об’єднаних територіальних громад (ОТГ), стабілізація ситуації у Східних регіонах країни, припинення кровопролиття та встановлення миру, економічне зростання України, ствердження європейських цінностей незалежності та демократії.
З усією впевненістю можу сказати, що всі наші здобутки та перемоги,- це результат спільної праці багатьох людей, наших земляків . Саме завдячуючи вашим натрудженим рукам, натхненню, активній громадянській позиції й безмежній любові до рідного краю, Чабани та Новосілки упевнено рухаються вперед. Щиро дякую вам за працьовитість і професіоналізм, терпіння і розуміння, цілеспрямованість і патріотизм!

Рік, що минає, подарував нам радість та віру в майбутнє країни, став для всіх нас не лише роком випробувань, а й роком нового досвіду і досягнень, знань і життєвої мудрості.

Нехай Різдвяна зоря об’єднає усіх нас – і тих, хто зустрічатиме ці свята в колі найближчих та найдорожчих людей, і тих, хто далеко від рідної домівки, благословляє наші помисли, слова і діла. В ці дні звідусіль з’їжджаються до рідних домівок рідні та близькі, навстіж відкриті двері кожної оселі в очікуванні добра та щастя, оберегом горять на святковому столі вогні – так було з прадавніх часів і буде завжди, поки живуть в душах людей почуття великої Родини, любові до ближнього, єднання і злагоди.
Хай множаться щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком наші оселі, а зимові свята подарують Нам радісний настрій та приємні зустрічі. Хай Новий рік стане для всіх нас Роком добрих змін, а для України – роком миру, зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!
Нехай у кожному домі панують мир і любов, щастя та сімейне благополуччя!

З НОВИМ 2020 РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!
З повагою, Голова Чабанівської селищної ради
Голова ГО «Розвиток Київщини» ОЛЕКСАНДР КИРИЗЛІЄВ

1000 залишилося символів


Яндекс.Метрика